Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert hogyan vigyem ebben...

Tápszert hogyan vigyem ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyünk kocsival és mindenhol meleg van. Bekavarva vagy külön vigyem? Ha bekavarom 1-2 óráig jó e? Hová tegyem?

2019. jún. 13. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vidd külön, kimérve és vigyél egy üveg babavizet. Biztos, hogy lesz lehetőség megmelegíteni a vizet és akkor ott bekevered. A tápszer alapjáraton 2 óráig felhasználható, ha már elkészült, az időjárás ezen nem sokat változtat.
2019. jún. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Természetesen külön. Lehet kapni tapszeradagolót, amibe ki tudod mérni előre az adagokat. Így ott helyben már csak beleborítod a vízbe. Termoszban friss forralt víz, plusz egy üveg babavíz/lehűtött forralt víz. Így azonnal fogyasztásra alkalmasat tudsz bekeverni.

Nálam ez itthon is így működik.

2019. jún. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
En mindig ugy csinaltam, ahogy a 2. Irja.
2019. jún. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

En mindig kulon viszem es frissen keverem. Ha hosszabb idore megyunk, akkor ugy, ahogy mar irtak (termoszban forro viz, uvegben hutott viz, tapszeradagoloban 3 adag tapszer es tiszta cumisuvegek).

Ha rovidebb programm es csak egy etetes lesz, akkor cumisuvegben frissen forralt vizet viszek melegentartoban, plusz egy adag tapszer.

Semeddig nem tart elkesziteni es frisset kap a baba, az a legjobb.

2019. jún. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is külön vinném. Ahogy a 2es csinálja, én is úgy kevertem. Forró viz termoszba, babaviz és a tápszer mindig a táskámban volt ha mentünk hosszabb útra.
2019. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külön. Időtartamtól függően előre mérd bele 2-3 cumisüvegbe, hogy ne kelljen ezzel vacakolni. Vizet biztosan tudsz ott melegíteni.

Ha várhatóan lesz olyan, hogy nem tudsz, arra az esetre én forralnék egy adagot és termoszban vinném csak biztos ami biztos alapon.

2019. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!