Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik tápszert ajánlanátok?

Böbe1990 kérdése:

Melyik tápszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Babám most 2,5hónapos.Jelenleg Milumil Ar Optimát eszik mert bukós. Nos ettől ugyanúgy bukik, fáj tőle a hasa(evések után min 1órát kinlódunk mindig) és 2óránként kér enni, szinte mindig éhes.Kakája az van rendesen. Azon gondolkodom, hogy váltanunk kéne. Ti melyiket ajánlanátok? Mi vált be nektek? Előre is köszi.
2019. júl. 13. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi anno a humana baby fittet kapta a kislanyom a bukasai miatt. Azt nem bukta vissz.
2019. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól nem fájt a pocija?
2019. júl. 13. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Humana baby fit
2019. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Az én babám is 2,5 hónapos és ö is Milumil AR Optimát eszik de visszabukja.
2019. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Humana Baby Fit vált be. Még most is azt eszi 8 hónaposan napi 3x. Próbáld ki. Nagyon szeretik a babák és az ára is nagyon kedvező. 612 ft egy dobozzal, ha feliratod.
2019. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn iratok akkor 1doboz olyat és meglátjuk.Remélem beválik majd. Köszönöm
2019. júl. 13. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fitt et eszik az én babám is, sőt még az elején 1 kanál Sinlacot is kellett a tápszerébe kevernem hogy még sűrűbb legyen. Szerencsére azt nem kellett sokáig kevernem, a tápszer is elég sűrű volt neki. Csak macerás megcsinálni mert nagyon csomós lesz. Kézi szűrőn szoktam átszűrni.
2019. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a tejfehérje intolerancia okozta a bukást,hasfájást stb.

Először én tartottam teljes tejmentes diétát,de az se hozott sok javulást.

Kapott pregomint,peptit,végül a neocate vált be.

2019. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Bevált a Humana Baby Fit tápszer :)
2019. júl. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!