Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Keverhetek/váltogathatok...

Keverhetek/váltogathatok kétféle tápszert?

Figyelt kérdés
Kislányom 3hónapos, az eddigi tápszertől sokat bukott kapott egy másikat ami viszont rettentő sűrű ezért néha keverem a kettőt vagy van hogy egyszer az egyikből kap máskor a másikból. most megoldódott a bukás de félek hogy ha újra csak a régit adom megint bukni fog sokat. Ha meg csak az újat akkor szorulása lesz illetve mivel olyan sűrű abból nem is eszik annyit. Lehet probléma ha így folytatom az etetését?
2019. júl. 6. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekyik a sűrű? Humana Baby Fit?
2019. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beba ha/ar
2019. júl. 6. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos mondta, hogy keverhetek két félét 3:1 arányban. Abból tedd a többet, ami jobban bevált.
2019. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mivel kevered el a tápszert? Mert a Humana is marha sűrű volt, amíg kanállal kevergettem. De amióta botmixerrel csapatom szét azóta tök jó az állaga.
2019. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kisvillával :D de most tervezek venni ikeás kis tejhabositot, hogy könnyebb dolgom legyen
2019. júl. 6. 16:56
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha én fele-fele arányban keverem az nem jó? :(
2019. júl. 6. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Végül is csak úgy derül ki, hogy hogy reagál rá a baba.
2019. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!