Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 hetes terhes vagyok tegnap...

12 hetes terhes vagyok tegnap este az alhasi rèszemen èreztem mintha lett volna egy nagyon kemèny csomo fèleség es ugy ki latszodott vajon lehet baj?

Figyelt kérdés
de kb 5 percig éreztem utána pedig el tunt lehetet a baba? es ma is ereztem valami furcsát ottan lent mintha meg mozdult volna de nem fajt szerintettek lehetseges hogy ilyen hamar meg mozduljon? (2 terheseg)?
2019. júl. 23. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat... allitolag a masodik terhessegnel hamarabb erzi az ember, mikor megmozdul, de szerintem azert nem ennyire...
2019. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyerek már rég mozog. Csak te nem érted meg. Szerintem korai lenne erezni de nem vagyunk egyformák.
2019. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem érzed a méhed, hasfalad miatt 12 hetesen. Talán csak egy kis "bélgáz gömb"?
2019. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!