Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid és gyenge mestruáció...

Rövid és gyenge mestruáció jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél egyáltalán nem menstruáltam. Másodiknál megjött, ugyanolyan erős és ugyanolyan hosszú volt. Mindkét terhességből egészséges gyerekeim születtek. 11 hónapos a kisfiam, ötödjére menstruáltam a héten. Az előző négy mestruáciom igen erős volt, egy hétig tartott. A mostani pedig teljesen más volt. Hétfőn jött meg, elég kevés jött, tegnap normális mennyiségű volt, ma délutánra pedig elmúlt. Megszakítással védekezünk, szóval akár terhes is lehetek. Járt valaki hasonlóan?

2019. júl. 24. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is 1,5 napos volt az elsô tünet...

Másnap pozi lett



Persze nem 100% de a szokásostól jelentősen eltérő kevesebb vérzés jelezhet babát.

2019. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Várok még tapasztalatokat!
2019. júl. 29. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia most nálam is ez volt kb 20 án délután jött meg de 23 án már alig véreztem és nem is volt olyan erős mint szokott 24. 25. nagyon kevés barnázásom volt. Most leszakad a mellem 3 napja tegnap előtt teszteltem negatívat reggeliből. Ha terhes lennék szetintem már kimutatta volna a tesz. Veled mi a helyzet? Van bármilyen tüneted? Teszteltél esetleg?
2019. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!