Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció megjött, elkerülte...

Menstruáció megjött, elkerültem a terhességet?

Figyelt kérdés

1hete, és 3 napja történt a baleset (VÉDEKEZTÜNK, csak kiszakadt) kaptam Escapelle-t másnap délelőtt!

Tegnap megjött, de nagyon kevés volt, ma erősebb már-már rendesnek mondható. Fáj a derekam és az alhasam.

Megnyugodhatok, vagy ugyanúgy ott van az esély a terhességre?



2019. júl. 19. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes.
2019. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megjött, akkor mégis mitől félsz még? Nyugodj meg, nem vagy terhes!
2019. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is voltam igy, nekem is sokan azt mondták mindig fenn áll a veszély ugyan úgy lehetsz terhes ha meg jön a menstruációd,de ha nem kívánsz dolgokat meg nincsenek azok a tünetek mint a terhesnonel akkor nem vagy terhes
2019. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
3-as! Én nagyon sok dolgot kívánok! Terhes lennék? Amúgy 3-szor voltam terhes,semmilyen korai tünettel. Ne írj butaságokat! 55N
2019. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez butaság 3as. Én is kivánom a tatárbifszteket és nem vagyok terhes.

Kérdező, megjött, nagyobb mennyiség és görcsölsz, tutira nem vagy terhes.

2019. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, többedik napja van meg, a görcsölés ugyanúgy fent áll, de gondolom a lórúgás tabletta mellékhatása 🤔
2019. júl. 21. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!