Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlás mellett teherbe...

Fogamzásgátlás mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy éve szedek Lindynette fogamzásgátlót. Az új párommal rendszeres szexuális életet élünk. Volt, hogy csúsztam a gyógyszerrel pár órát, de mindig bevettem. Vasárnap vettem be az utolsó szem gyógyszert, általában a negyedik napra szokott megjönni, ami ma lenne. Eddig semmiféle hasfájás nem utalt rá, hogy ez meg is történne. Egyéb tünet még, hogy az arcom pár napig jobban pattanásos volt, ami kezd már lehúzódni, illetve néhány napig nagyobb volt az étvágyam a megszokottnál.

Fogamzásgátló mellett mindenképp jelentkezik a kihagyásos vérzés, akkor is ha terhes vagyok? Teherbe eshettem?

Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 25. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
még 8 óra sincs.. Simán megjöhet még ma. Lehet hogy csak este 10-kor fog vagy holnap reggel is még előfordulhat. A fogamzásgátlótól megjön napra pontosan, de azért nem órára pontosan :D
2019. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem eleinte napra pontosan megjött a fogamzásgátló mellett, aztán egyre elkezdett kitolódni... A végén már majdnem akkor jött meg, amikor elkezdtem újra szedni. Nem tudom, miért. Úgyhogy ez is lehet akár.

De benne van a terhesség, semmi nem véd sajnos 100%-osan.

2019. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megjön este, de általában előtte nap szoktam érezni, hogy fájdogál az alhasam. Most ez kimaradt. #2 köszönöm a választ.
2019. júl. 25. 07:54
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

1. vagyok

Persze előfordulhat terhesség gyógyszerrel is, de ha rendesen szedte akkor nem valószínű.

Én a helyedben nem félnék ettől, a tünetek is változhatnak hogy mikor jön elő (tapasztalat) :)

2019. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 25. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Ebben a hónapban volt hányásos és/vagy hasmenéses megbetegedésed? Szedtél gyógynövény alapú készítményt, teát? Föként orbánc fu tartalmút? Szedtél antibiotikumot? Ha minden kérdésre nem a válasz, akkor egyáltalán nem valószínű a terhesség. Ha bármelyikre igen a válasz, akkor lehetséges. De a tesztek ilyenkor még nem mutatják ki.
2019. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyikre sem volt példa, hál'isten.
2019. júl. 25. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanezt szedtem. Egy ideig nekem is nagyon pontos volt. Mindig ugyanakkor jött meg. Aztán ahogy írta is valaki, eltolódott. Sőt olyan is volt a vége felé (már nem szedem, mert babát szeretnénk), hogy egyeltalán nem jött meg.
2019. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!