Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

1 éve Azáliát szedek. A menzeszem már máskor is volt, hogy csak barna folyásként jelentkezett a tabletta miatt. Most viszont elmaradt. A tabletta szedését nem felejtem el , gondosan ügyelek rá, hogy minden szemet bevegyek. Nem maradt ki egyetlen tabletta sem. 2 hete késik a menzeszem így teszteltem. Egy olcsóbb gyors teszt is, illetve egy drágább is pozitívat mutatott. Jönni szeretne nagyon az a baba ezek szerint.

Egy a kérdés: Ha szedtem a fogamzásgátlót, hogy eshettem mégis teherbe?



2018. szept. 10. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Rosszul szedted. Küldj képet a pozi tesztről.
2018. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt hasmenés,hányás,antibiotikum szedés ami gyengíthette a hatékonyságát?

Ha nem,akkor sem nyújt 100%os védelemet a gyógyszer.

2018. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Én is azt szedtem 2 évig, és tökéletesen védett, pedig mindig bennem fejezte be a férjem...

Valami történhetett hogy csökkent a hatása!

2018. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]

a teszt leírása szerint ez érvényes attól, hogy halvány a kontroll.

2018. szept. 10. 19:15
 5/21 A kérdező kommentje:
betegségem elég régen volt, amihez antibiotikum kellett volna. Hányás hasmenés sem volt az elmúlt 3 hónapban legalább. Szedni pedig tényleg nagyon gondosan szedtem, időhöz kötve, mivel 1 éve kereken (mielőtt kiderült, hogy mégis van a számomra fogamzásgátló) pharmatex mellett teherbeestem, de sajnos el is veszítettem.
2018. szept. 10. 19:18
 6/21 anonim ***** válasza:
kepkezelo-re töltsd fel, én nem tudom megnyitni
2018. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A fájlra azt írja hogy már nem található. Képküldésre tedd fel.

Antibiotikumnál 2-3 hétig bizonyos esetben 1 hónapig kiegészítő védekezés kell.

Az megvolt?

2018. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A linket nem lehet megnyitni
2018. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
telefonon nincs ilyen lehetőségem sajnos. 20. Én korainak tartom még a gyermekvállalást de semmi féle képpen nem szeretném elvetetni. Sem a pharmatex előtt, sem pedig ez előtt nem volt semmilyen antibiotikumos kezelésem. a tesztek lényege pedig, hogy a legelső Gabriel teszten 2 igen erős vonal a predictoron pedig a teszt csík erős, a kontroll halvány de látható, a teszt tájékoztatója szerint ez is pozitív.
2018. szept. 10. 19:48
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ide feltöltöd a teszről a képet és ha feltöltötted,simán bemásolod ide és elküldöd😁


(2#)

2018. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!