Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésen kívül is teherbe...

Peteérésen kívül is teherbe lehet esni? Spontán peteérésre gondolok!

Figyelt kérdés

(1)Tehát ha igen, hány % az esélye?


(2)van köztetek aki/ vagy aki ismer olyat akiknek igy lett picurkájuk?


Sajnos a párommal ritkán tudunk együtt lenni.

Menstruáció első napjától a 7. napon tudunk együtt lenni. illetve másnap reggel. tehát..mondjuk azt hogy 8.napon!

Tudom hogy a 14.nap az ideális. vagy max a 11.

és persze a körül.

tehát arra gondoltam , mivel vannak csodák

--- szerintetek hány % az esélye hogy ha 8.napon. együtt leszünk a párommal, és 11.napon p.érésem lenne.

És mint köztudott a sperma elél pár napig. 72 óra de hallottam már hogy több ..tehát.hány százalék babára


valamint irjatok le ti is tapasztalatokat


Azt tudom hogy mensikor is volt akinek összejött stb

ÉS a sperma idösebb férfinél lassubbak, hamar elhalnak?


valamint százalékba akinek van kedve írja le hogy pl

pé kor ugye .akkor se 100% hanem kevesebb


nos szeretnék csodákat hallani :) kismamák



#sperma #peteérés #kismama #petesejt #spontánpeteérés #menstruációterhesség
2019. júl. 26. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Remélem, az ilyesmire is megvan az elegendő esely, hogyha valakik nem pont a peteérés napján voltak egyutt, hanem mondjuk 5 nappal elotte :) (en sem pont kozepidoben voltam most a parommal, de még egy hét a menzeszig!).


Szivbol drukkolok neked kérdező, bar sajat tapasztalattal még nem tudok szolgalni sajnos, nekem is első gyerek lenne ha lenne, így 23 evesen :)

2019. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Amugy van egy barátnőm aki menzesz utan lett 2 nappal terhes, sajnos Ő viszont ponthogy abban bízott, hogy menzesz után kozvetlenul nem lehet még teherbe esni... hát neki mégis sikerult... (nemkívant terhessegrol volt szo az ő esetében sajnos)
2019. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! ment a pacsi

kedves első köszi és neked is drukkolok (mármint ha babát szeretnétek ti is :) )


kedves második . (hát igen, sajnos elég igazságtalan az élet aki szeretne annak nehezen sikerül. Aki nem annak meg egyből.

Remélem azóta minden rendben van a lánnyal és jóra fordult az élete! bízok benne :) !

2019. júl. 26. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én így, a 7-8. nap környékén fogantam. :)


A megtermékenyüléshez mindenképpen kell a peteérés és ovuláció, ami pedig minden ciklusban csak egyszer van, és a hormonok összehangolt változása szabályozza, tehát nincs olyan, hogy egyik nap gondol egyet a szervezet, és mondjuk a menstruáció közepén IS kilök egy petesejtet.

Viszont az ovuláció ciklusbeli időpontja is változhat, és a spermiumok is sokáig életképesek maradhatnak (én 5 napot hallottam), ezért megnyugodhatsz, nem csak pont a 14. napon szeretkezve foganhat meg a kisbaba. :)


Eredményes próbálkozást és sok boldogságot nektek!

2019. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, öröm ezt hallani(ill olvasni) . a te történeted :)

és köszönöm a jó kívánságokat!

így van tehát egy hónapba egyszer van (vagy olyan is van hogy nincs de ez ritka)

tehát az az egy pedig lehet nem pont a 14. napon következik be

hanem elötte esetleg. állítolag orgazmus hatására.

(megtán van erre torna is bár abban nem nagyon hiszek .)

vagy ha nem orgazmus hatására. de valami más egyéb okból :)

várok még kommenteket , sikerélményeket stb :)

2019. júl. 26. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia sokaig probalkoztunk , hőgörbe stb mindenre figyeltünk , de sehogyse jött össze. Kozbe jött utazás munka elég necces hónap volt egyszer tudtunk együtt lenni . Menstruácio 2. napján . 1,5 éves a kislányunk😁!


Létezik. Sok sikert nektek.🙂

2019. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, öröm hallani gratulálok

köszönöm szépen a jó kívánságot.

:)

2019. júl. 27. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
2019. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelen, sikerült.
2019. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó :)
2019. júl. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!