Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napos “menzesz” esetén...

12 napos “menzesz” esetén számíthatok peteérésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 napig volt vérzésem, amit nem mondanék menzesznek. Lehetséges hogy így nem lesz peteérés? 25 napos ciklusaim vannak.

2018. júl. 4. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem orvoshoz kellene menned.

12 napos vérzés nem normális!

2018. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn reggel már megyek. Csak kiváncsi voltam hátha tud valaki valamit mondani
2018. júl. 4. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nahát! Nekem pontosan ugyanígy van! 10-11 napig vérzek (első négy nap rendes verzes, utána barnazas) a ciklusaim 24-26 naposak.

Nekem van peteeresem, háromszor estem teherbe, mond háromszor elsőre. A hosszu vérzés engem is zavart de nem tudjak az okát. Hormonjaim rendben, polip, mioma stb nincs.

2018. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt az első ilyen hónap. Viszont pont fordítva első 5 nap szinte semmi. Aztán a következő 7 napban egy kicsit több. De kicsit sem volt olyan mint szokott lenni.
2018. júl. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!