Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-28 napos ciklusnál 30....

27-28 napos ciklusnál 30. Napon teszt negatív?

Figyelt kérdés
Szerdára 24.-ére nem vártam. Utolsó menstruációm júni 26.-án volt. 27-28 naposak a ciklusaim legutóbb 27. Napra jött meg. Mindig szoktam érezni a peteérésemet 2-3 napig erős alhasi szurka , mellfájdalommal ( Ami nem múlik el a mensi előtti napig kb). Ebben a hónapban nem igazán volt ovus fájdalmam( nem hőmérőzök több műszakban dolgozom szerintem nem adna pontos eredményt) elvileg 12.-én lett volna ha 14. Napra számolom, viszont nekem 14.-én volt nagyon enyhe alhasi szurkálásom. Azon a héten többször voltunk együtt védekezés nélkül.( nem bánnánk a babát). Fura volt nekem hogy a szokàsos mellfàjdalom nem jelentkezett utána rögtön a napokban. A mellem most kezdett el hét elején fàjni kb a ciklusom 26. napjától ami egyre jobban fáj és eresedik ki. ( pms-nél is mindig nagyon fáj viszont nem eresedik). Végig a 26. Naptól ahogy a mellem kezdett el fájni jött az erősebb mensis görcs is és derékfájás azt hittem meg is jön szaladtam is a wc-re feszt. Meg jön érzés még mindig van bár enyhült , viszont a mellfájdalom még elég intenzív és elég eres.. Teszteltem x-epillel facelle-el negatív mind kettő. Elég hosszúra sikeredett ne haragudjatok. Tudom orvosok nem vagytok, viszont tapasztalatokat szívesen meg hallgatok. Szép estét nektek!😊

2019. júl. 26. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt késéskor, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. De ilyenkor, ha az ember lánya gyereket tervez, olyan tünetet is észreveszel, amit azelőtt sosem, pedig lehet, hogy volt, csak nem vetted észre, mert nem akartál gyereket sem.
2019. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2019. júl. 26. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nagyon sokáig azt hittem, hogy ovulációkor görcsölök. Csak akkor derült ki, hogy nem, amikor terveztük a babát és lh teszteltem. Kiderült, hogy napokkal előtte vannak görcseim. Szóval lehet neked is így van és nem is akkor van tüszőrepedésed amikor gondolod. Ha nem jön meg tesztelj 2-3 nap múlva. ;)
2019. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt tényleg embere válogatja..:D köszönöm😊
2019. júl. 27. 06:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Mensi még mindig sehol, teszt negatív.. 😒
2019. júl. 28. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet ez a hónap kimarad. Vagy menj el nődokihoz ha esetleg valamit érzel.
2019. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!