Ez jelenthet babát?

Figyelt kérdés

Ilyesmiben tapasztaltabbaknak szeretném a véleményét kikérni.Előre is köszönöm szépen!

Olyan jellegű kérdésem lenne, hogy Ovulációm előtt egy nappal kissebb mennyiségű véres folyásom volt, ami ébredés után jelentkezett, majd délutáni időben krémes folyást tapasztaltam és alhasi szúrkálásokat.

Viszont az Ovulációm napján szintén krémesebb jellegű folyásom volt, keményebb tapintású alhassal társúlva.

Ez a tünet, ( keményebb tapintású alhas) eltartott nagyjából három napig.

Majd az Ovulációm utáni időt több mint egy hétig híg, bő vizes állagú folyás kísérte.

Menstruációm előtt négy nappal vagyok, és krémes folyást tapasztaltam a mai napon.

Tehát a krémes folyás a menstruáció előtti időszakban jelentheti azt hogy baba van a dologban?


2019. júl. 28. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de ha ennyiféle folyásom lenne biztos elmennék nőgyógyászhoz.
2019. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!