Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, leendő anyukák! A...

Anyukák, leendő anyukák! A véleményetekre lenne szükségem! A pàrommal eldöntöttük, h bele csapunk a lecsóba, babát vállalunk! Kèrdéseim lennének?!

Figyelt kérdés

Tehát ebben a hónapban már nem kezdtem el a gyógyszert, amit 8.án kellett volna elkezdenem!

Ovum 16.-17.re teszem, akkor èreztem a jeleket; hasfeszülés, enyhe mensis görcs és iszonyat mennyiségű átlàtszó folyás!

Viszont ovu óta folyamatos mensis görcsöket érzek, nyilván nem olyan intenzíven, de azért ma éjszaka azt hittem, h meg fog jönni, de nem!

Mindemelett pedig az alhasambat mintha csipkednék vagy szurkálnák!

Szerintetek ezek a tünetek a fogamzásgátló abba hagyàsa miatt léptek fel vagy esetleg babát várnék?(Lindynette20-at szedtem 8hónapig)

Ma vagyok a ciklusom 18.napján!



2019. júl. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is a Lindynette 20-at szedtem,letettem a gyógyszert és a következő vérzésem már meg sem jött. Nemvárt előtt egy héttel voltak hasszúrkám,de más tünetem nem.

Következő babánál ,szurkálások nem volt,csak "mindjárt megjön" érzés de nem jött meg,pár nap múlva pozitív lett a tesztem.

Nekem a fogamzásgátló abbahagyása miatt nem voltak tüneteim,csak amikor terhes voltam.

2019. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Tehát 1-2 nappal vagy ovu után?? Ne haragudj, de mit vársz még?

Várd meg amíg nem jön meg és utána tesztelj. Ilyen egyszerű. A sok figyelgetéssel csak megőrjíted magad.

2019. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem valószínű, hogy azonnal összejön, bár nem lehetetlen. Nekem terhesen sokkal erősebb mindjárt megjön érzésem volt, puffadtam és fájt a derekam, csak ez jelezte valamennyire a terhességet, persze nem tudtam, hogy amiatt ilyen erős pms tüneteim vannak. Amíg nem marad ki a menstruáció, addig nincsen tünet, én 3 nap után teszteltem, amikor pozitív lett. Első tünetek olyan 5-6 hetesen lettek, hányingerem volt.
2019. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Az ovu napját támpontként adtam meg!

Előtte is voltunk 3gyütt többször is!

Ezèrt q kèrdésem, mert úgy tudom, h ha valaki leáll a fogamzásgátló szedésével, akkor ibtenzívebbek a hormonok és könnyebb a teherbeesés!

És talán nem ovukor fogant meg, hanem hamarabb!

Ezrt is vagyok bizonytalan és fordultam hozzátok, mert nem volt még ilyen érzésem másfél héttel a mensi előtt! :)

2019. júl. 20. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha az ovud előbb is volt, mint 16-a, mondjuk 13-án, akkor is még csak a 7. dpo-n vagy, lehet még el sem kezdődött a beágyazódás, ha egyáltalán sikerült a megtermékenyítés. Amiket érzel, az kizárt, hogy esetleges terhesség legyen. Te is olyan vagy, aki azt hiszi, hogy szex után már ott is van a gyerek a hasában? "esetleg babát várnék?" csak emiatt kérdem.... Ha meg 16-17-e a petekilökődésed napja, akkor még csak a 4.-5. dpo-n vagy, még le sem ért a méhedbe. Szóval vagy szimplán bebeszéled magadnak vagy szimplán csak most van peteérésed, vagy meg fog jönni, mivel most hagytad abba a gyógyszert és lehet kicsit összekutyulta a ciklusod. Jöhet a lepontozás.
2019. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Most tetted le a gyógyszert. Minek kattogsz ennyire? Az sem biztos, hogy volt peteérésed
2019. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanezt szedtem. Doki mondjuk 3 hónap alternatív védekezést javasolt próbálkozás előtt. Teljesen normális maradt a ciklusom, az első próbálkozásra - tehát 3hóval a tabletta befejezése után - ösdzejött a bébi. Sajnos 8 hetesen elment. Utána borult minden, de eleve ott is 1+3 hó szünetet javasoltak, majd a második próbálkozásra összejött. Holnapra ígérte magát. :)
2019. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jujj hát te nagyon előreszaladtál a közepébe kérdező!

Lassíts, türelem, még ilyenkor ha történne is valami, az az, hogy ágyazódik be.

mit vársz még a 18. napon?

Ha így rágörcsölsz akkor annak nem sok értelme van, vegyél vissza a lendületből, mert így a csalódásokat is nehezebben fogod viselni!

Tesztelj a kimaradt vérzés napján, addig is kösd le magad valamivel!

2019. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet tud a tabi, amikor abba hagyod. Egyik barátnőm majdnem egy hónapig teljesen rosszul volt miután letette a tabit. Rendesen kívánós lett, görcsölt a hasa... nagyon meg tudja borítani a hormonháztartásod, szóval türelem. Drukkolok, hogy baba legyen, de készülj fel lélekben, hogy nem biztos.
2019. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!