Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken 8mm-es petezsák...

Pénteken 8mm-es petezsák vasarnap semmit sem látnak (méhenkívüli gyanú). Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
5hetes 5napos terhes Vagyok elvileg.Csütörtök óta szúr görcsöl a jobb oldalam ,nem folyamatosan.Idegesített így elmentem orvoshoz ahol nem talaltak kórós dolgot ellenben egy 8mmes petezsákot.Az orvos azt mondta azert fájhat mert a nő a méh és a császáros hegemet is feszítheti.2nappal később annyira begörcsöltem ismét hogy sürgössegire kellett bejönnöm.Itt bennt fogtak holnap visznek le Nagy Uh-ra remelem ott többet látnak.Mióta bennt vagyok nem görcsöltem még be persze nyomásra érzékeny ...nem véreztem nem vagyok rosszul amugy panaszom nincs.Szerintetek ilyen létezik hogy pénteken 8mm petezsákot látnak vasárnap meg semmit ??

2019. júl. 28. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetséges, ha azóta elvetéltél, vagy benézte az előző doki, bár azt nem értem, hogy hogy. Viszont annyira szar UH-t meg nem tudok elképzelni, ami egy 8 mmes, majdnem egy centis petezsákot nem lát.
2019. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A petezsák ehhez a terhességi héthez sajnos valóban pici és már szikhólyagnak is kellett volna lennie. Nekem is vetélés gyanus felszívódhatott a petezsák
2019. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy vetélés


Vagy annnyira xar a gép.


Nekem semmit nem láttak a kórházban, 2 napra rá a foki meg 7 mm embryot szívhanggal......

2019. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Doki*
2019. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írd majd meg légyszi a fejleményeket.
2019. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem latnak semmit mehen belul,beta hcg 293,1 akkor vetélés??vagy lehet méhenkìvüli még?
2019. júl. 29. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés hcg-vel még lehet mehen belüli is. 1000 felett szokták látni. Mehnyalkahartya meg van vastagodva?
2019. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom ,ovukor volt 13mm vastag .
2019. júl. 29. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott most?
2019. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Dokik ki zárták hogy ebből rendes terhesseg legyen

.Azt mondták lehet megúszom és vérzem,illetve a holnap reggeli beta hcg után fognak talan mar többet látni,

Ma reggelre el kezdtem vérezni .úgy mint amikor meg jön a mensi.

2019. júl. 30. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!