Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 3mm-es petezsákot imitáló...

Egy 3mm-es petezsákot imitáló képlet, hány hetes terhességnek felel meg, ha valóban petezsák? Létezik, hogy a teszt még mindig negatív legyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk ennek tegnap volt egy hete, hogy ezt látták ultrahangon, de aznap és vasárnap negatívat teszteltem sajnos.Megint tesztelnem kellene?És ha negatív, akkor már ne is reménykedjek?Visszamennem, csak 3 hét múlva kell.
2010. ápr. 16. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kb.3-4 hetes terhesség. Viszont nem értem , h mi az az "imitáló"? Mintha ott lenne, vagy mégsem? A teszt negatív, de se vérvételre se pisitesztre nem küldtek? Mire várnak?
2010. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem küldtek sehova.Olyan pici, hogy nem merték 100%-ra mondani, hogy petezsák...de reménykedek, mert 12 mm-es mnyh-ban látták.
2010. ápr. 16. 10:07
 3/18 anonim ***** válasza:
ekkora petezsáknál pedig van már sth hormon bőven...hát, reméljük hogy minden oké lesz!!! írsz majd a fejleményekről?
2010. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bíztató csak ha petezsák akkor miért negatív a teszt?? Csinálj újabb tesztet holnap vagy ma újra.

Én 4hét 4 naposan voltam először, akkor 12mm-es nyálkahártyában 3mm-es petezsák volt, bár nekem a nem várt napján már pozitív volt a teszt. Most 6,5 hónapos a lányom.

Drukkolok hogy tényleg baba legyen! Majd írd meg mi lett!

2010. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ígérem fogok írni a fejleményekről.Remélem tényleg baba van a dologban.8 hónapja próbálkozunk, és olyan boldogok lennénk.
2010. ápr. 16. 10:40
 6/18 anonim ***** válasza:
*hcg-t akartam írni, nem sth-t (első vagyok)
2010. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia mi is 3 évet vártunk rá, amikor a tesztem neg lett, a 33. napon is csináltam halvány lett, aznap voltam hüvelyi uh-n ahol 2,56 mm-s petezsáknak imponálo képlet látszott. azota 26 hetes terhes vagyok:) hidj neki:)
2010. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem amikor a legelső uh volt egy 2.9 mm-es petezsák volt látható. Szavélemény: Grav: 4.5 hét :)

Ne idegeskedj!


35 hetes kismama:)

2010. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma is negatívat teszteltem délelőtt, most pedig úgy néz ki mintha vérezni készülnék. Jövőhéten kell mennem dokihoz.Nem tudom mire gondoljak.....semmi tünet, se görcs, se semmi...lehet hogy felszívódott és most fog megjönni a havim? Lehet hogy hamarabb megyek dokihoz, csak egyenlőre nem mondanám sem barnázásnak, sem rózsaszín folyásnak, csak olyan nyálka szerű, de nem teljesen áttetsző. A párom mondta, hogy ő csak akkor hiszi el hogy baba van, ha már dobog a szíve, de én sikeresen beleéltem magam.:(
2010. ápr. 27. 18:29
 10/18 anonim ***** válasza:

:(

Azért drukkolok!

2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!