Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vastagbél tükrözés és teherbee...

Vastagbél tükrözés és teherbeesés? (Fontos)

Figyelt kérdés

Megszakítással szoktunk védekezni, amiben persze mindig benne van a pakliban hogy teherbeesek, bár eddig nem történt ilyen. Most voltunk együtt a hétvégén sokszor, és 2 nap múlva lesz tükrözésem, altatásban. Ha esetleg terhes lennék akkor még a beagyazodas előtt árthatna neki ez a dolog?

Előre is köszönöm


2019. júl. 29. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg itt tartunk?😬🔫
2019. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2019. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első : nemtudom ebben mi olyan lehetetlen de oké kötözködj csak ne az én kérdésemnél.

Második : köszi

2019. júl. 29. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

A védekezés szónak a te kérdésedben is annyira nincs helye,ahogy a hozzád hasonló napi 100 ilyen kérdés feltevőjének.


Milyen tükrözésed lesz?Az sem mindegy...a másik.Mondd a dokinak,hogy lehet terhes vagy (bár kifog nevetni) és hogy nem szeretnéd az altatást. Egy tükrözést hidd el ki fogsz bírni altatás nélkül is

2019. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Ja most látom..Vastagbél tükrözés.

Nem fog ártani,de ha félsz tényleg ne altatásban kérd.Nem szükségszerű

2019. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem védekezés és nem is azt kérdeztem hogy úristen lehetek e terhes, nyilván ha az vagyok vállalom a felelősséget érte. Csak azt kérdeztem lehet e a tükrözés miatt valami gond.
2019. júl. 29. 11:27
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi erővel alkoholt se iszol, mert bármikor terhes lehetsz?
2019. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Ki se menj az utcára, míg nem tudod meg, hogy terhes vagy e vagy se..
2019. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fél pohár bor nem annyi mint egy altatás. Micsoda szánalmas kötekedő emberek. Ez az oldal arra van hogy megkérdezd amit akarsz, ha nem tetszik el lehet húzni innen a fenébe. Normális hangnemben tettem fel kérdést, szóval normális választ is vártam!
2019. júl. 29. 11:58
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

En szerintem normálisan válaszoltam,hogy nem szükségszerű az altatás.

Ha ennyire parázol,vállald be anélkül

2019. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!