Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor hogyan lehetséges a...

Ilyenkor hogyan lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ha az ovuláció a menzesz 14. napja előtt van, akkor az akörüli napokon esélyes a teherbeesés, a többi napon nem. Persze nem lehet előre tudni biztosan, hogy mikor jön meg, de azért ha pl. éveken át az a tapasztalat, h 25 napnál hamarabb nem szokott megjönni, akkor mondjuk a 8. napon nem lehet esélyes a teherbeesés, nem?
2019. júl. 27. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen, mert a spermiumok sokszor akár extrém ideig életben maradnak. Akár 5-6 napig.
2019. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres 28 napos ciklus mellett 3. napi (igen, 3. napi) együttlétből fogant a kisfiam. Sosem fogom megfejteni, mi történt, de nem tudott máskor, mert nem volt más együttlétünk.
2019. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az előző ciklus alatt esetleg?
2019. júl. 27. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam rá, ciklus.hu-n vezettem akkoriban mindent, eléggé precízen, mert kicsit rákattantam a témára. Nem, ez valós (amúgy a korai ultrahangon mért méretek is ezt támasztották alá).
2019. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már aki menzesz ALATT esett teherbe. Elvileg nem lehetséges gyakorlatilag meg...
2019. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!