Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 17. ciklusnapon éreztem...

Ha a 17. ciklusnapon éreztem ovu fájdalmat és az LH teszt is ekkor lett pozitív, akkor elvileg másnap, mikor már negatív az LH teszt, akkor van ovuláció?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, eltérő időpontokban készültek a tesztek, de sajnos most csak így sikerült.



2019. aug. 2. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elvileg másnap volt.


Biztosat azért nem mondanék, mert ezek közül egyik sem pozitív.

2019. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz erősebb nekem sosem a 2. csík, ez van. Orvos szerint nem baj, ilyenkor érzékenyebb ovu tesztet javasolnak, de azt még nem szereztem be.
2019. aug. 2. 06:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2019. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy-egy alkalommal volt 27 ill 35. Egyébként 31 naposak.
2019. aug. 2. 07:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első negatív napon van ovu, akkor szabadul ki a petesejt. Viszont kezdj el kísérletezni érzékenyebb tesztekkel, mert ez így ilyen formában csak találgatás? Hőt mérsz? Az még segíthet, hogy megrepedt-e a tüsző?
2019. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem mértem a hőmet. Esetleg tudnál ajánlani vmi jó hőmérőt, amit érdemes megvenni és nem 10 perces? ☺️
2019. aug. 2. 08:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ahogy előttem írták érzékenyebb teszt lesz a nyerő, nekem is az volt a jó :) 25-ös olyan volt mint a tied, a 10-es túl érzékeny az 4 napig pozit mutatott, a 20-as már szuper volt.


És ahogy írtad, a negatív napon történik az ovuláció, ezért a pozitív napon érdemes együtt lenni.


Hőmérők... nekem a higanyos vált be, viszont eltört és már nem lehet kapni, valami alkoholosat kaptam a patikába, 5 percig kellett mérni és az volt a legjobb, nyelv alatt. A 10 másodperces csipogós, nem mér jól ugyan úgy 5 percig bent kell hagyni csipogás után.. próbáld ki, mert még simán feljebb megy. Innentől egyszerűbb a nem digitális verzió.. engem pl zavart, hogy csipog és ne erre keljen fel a férjem xD


Sok sikert és kitartás!

Sok sikert!

2019. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél! 😘 A feltételezett pozitív tesztnél együtt voltunk pont, és átlagban 2-3 naponta. Majd meglátjuk ☺️🍀 14-re nem várom.
2019. aug. 5. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!