Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38. napnál jár a ciklusom,...

38. napnál jár a ciklusom, még nem jött meg. Szombaton negatívat teszteltem. Vajon terhes vagyok mégis?

Figyelt kérdés
A szombati teszten én láttam a második csíkot is, vagy csak odaképzeltem, minden esetre olyan halvány, hogy a párom nem is lát ott semmit. Az előző menzeszem 33. napra jött, de rövidebb szokott lenni néhány nappal az átlag ciklusom. Nagyon feszülnek a melleim egy hete, és apró görcsöket érzek 5 napja, amik hamar elmúlnak mindig. Holnap veszek új tesztet, és reménykedem. Van egy olyan érzésem, hogy nem a 14. napon volt az ovuláció, hanem 20-24. nap körül. Csak a hüvelyváladék miatt gondolom így.

2019. ápr. 22. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra , reggeli vizeletből. Drukkolok :)
2019. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináltál másik tesztet?
2019. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, már jobban látszik a második csík, de még halvány. Szerintem ez már elég pozitív, hogy örülhessünk. :)
2019. ápr. 24. 06:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) :) :)
2019. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. ápr. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!