Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Visanne gyogyszer abbahagyasa...

Visanne gyogyszer abbahagyasa utan mennyi idöbe telt neked az elsö verzes? Milyen tapasztalataitok vannak, es mennyi ideig szedtetek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét
2019. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es mennyi ideig szedted?
2019. aug. 10. 13:30
 3/4 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is igencsak foglalkoztat. Engem 2012-ben műtötték, azóta folyamatosan szednem kell a visanne gyógyszert. A orvosom szerint, míg gyermeket nem szeretnének addig. Ilyen hosszú szedésére nem tudom egyáltalán van e példa? Szeretném abba hagyni, de elméletileg ez nagyon kockázatos. Nekem kifejezetten erős mellékhatásai a hízáson és a fejfájáson kívül nem igen volt. Volt valaki aki hosszútávon szedte a gyógyszert? Mennyi időn belül ürül ki a szervezetből?
2020. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Két év után hagytam abba, a mellékhatásokhoz (fejfájás, alkalmi hányinger, bőrkiütés, lábfájás) hozzá lehet szokni. Gyógyszert letéve 28 napra megjött a menstruációm, azóta pontos, ahogyan előtte is az volt. A gyógyszerek szervezetből való ürülés kapcsán általában 3-6 hónapot emlegetnek, Visanne esetében az orvos azt mondta, hogy nincs minek ürülnie, hiszen hormonkészítmény. Ez a kijelentés sem biztos, hogy minden körülmények között igaz. Ha a gyógyszer letételt gyermekvállalás motiválja, nem fogja azt mondani az orvos, hogy várjunk, amíg kiürül a gyógyszer. :)
2020. ápr. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!