Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek több nap...

Van itt olyan akinek több nap telt el az aktus és az ovuláció között és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
Pontosan hány nap? Szombaton voltunk együtt utoljára, ma van nagyon erős tojásfehérjés nyákom, tegnap délután pozitiv volt az ovu teszt, reggel még nem ment fel a hőm. Szerintem ma vagy holnap lesz az ovum. Legközelebb már csak hétvégén tudunk együtt lenni.

2018. szept. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 4 nappal ovu előtt voltunk együtt utoljára, másodiknál pedig 2 nappal előtte.
2018. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét gyermekem ovuláció előtt készült pár nappal. 😉 3-4 nappal pontosabban.
2018. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És lányok lettek? Úgy olvastam igy lánynak van nagyobb esélye
2018. szept. 24. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az első kislány lett tényleg, a második kisfiú lesz, de ott ugye csak 2 nap volt a különbség.
2018. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerkőcömmel ovu előtt egy nappal voltunk együtt.kislány mindkettő.nektek is bővem megvan az esélye ovu előtt 2 -3 nappal :) megy a drukk.
2018. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!