Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivagyok ettől! Ne ítéljetek...

Kivagyok ettől! Ne ítéljetek el csak muszáj kiírnom és érdeklődni hasonló helyzetben van e, volt e vki?

Figyelt kérdés

A paromnak van egy 4 éves gyermeke.2 hetente hozza el apukás hétvégére.Az idén elterveztük,hogy gyermeket szeretnénk.Mi 3 éve vagyunk együtt.(a gyermeke egy futó kapcsolatból született anno,(1 hónapot voltak együtt) hölgy szerint meddő volt,mégis terhes lett es csak akkor szólt,mikor már nem lehetett mit tenni,bár ő meg is akarta tartani).

6 hónapja élesben próbálkozunk,kb jókor is vagyunk együtt es sokszor.Sajnos épp ma is megjött és minden hónapban pont gyerekes hétvége van,mikor érkezik a nem várt.Eddig elvoltam,viszont most nagyon rosszul érzem magam sírni tudnék,hogy megint nem sikerült.Közben meg itt van a párom gyermeke aki csak úgy "összejött".Tudom nem sok idő a 6 hónap.Megpróbalom az lh tesztet innentől.Szeretnék tanacsokat kérni aki volt ilyen helyzetben hogyan lendült túl rajta?Köszönöm!


2019. aug. 4. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen megy, tudom, ugyanez volt nálunk is. Egy évig próbálkoztunk, és az a baba is elment. Eléggé padlón voltam, de jött egy elhatározás bennem.

Első sorban elmentem a nőgyógyászomhoz, kértem egy teljes hormon kivizsgálást. Elvégre hiába próbálkozol, ha valami baj van,úgyse jön össze a megfelelő kezelés nélkül. Szerencsére nálam minden oké volt, így azt javasolta az orvos, próbálkozzunk, jön ha jönni akar.


Így aztán úgymond elkezdtem élvezni az életet, vásárlás,mozi, kikapcs és a lehető legkevesebbet akartam gondolni a leendő babánkra.

Ha jött párom gyereke, csináltunk programokat, semmi extra, kis játszótér, játszóház, fagyizás ezaz..

Közben persze szedtem a szokásos vitaminokat, magnéziumot folsavat és elhagyhatatlan az e vitamin és omega 3. Ezek segítik a progeszteron termelést, ami pedig a megtermékenyített petesejt megtapadásában játszik elengedhetetlen szerepet.


Na, végül, amikor már elengedtem a témát, és nem vártam rá, nem depiztem amikor megjött, akkor nem jött meg. 1,5 év volt.


Szóval. Tudom nehéz, de el kell engedni kicsit a dolgot, a kivizsgálást nagyon javaslom, mert pl nővérem is szenvedett 8 hónapot, mikor elvittem magammal a dokihoz, kiderült valami pco hasonló dolog,3 hónapnyi kezelés után pedig jött a gyerek.

Tehát az elengedés, a stresszmentes élet is fontos szerintem, illetve a vitaminok amik hasznosak a női szervezetnek.

2019. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!Kedves vagy,hogy megosztottad velem a történeted!:)Megfogadom a tanácsaid!
2019. aug. 4. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 éve vagyunk együtt, a párom gyerekei 3,5 és 8 évesek voltak amikor megismerkedtünk. A gyerekekkel is rengeteg konfliktus volt, nagyon sok minden miatt és ők is úgy jöttek össze az exfeleségével, hogy kb egyszer voltak együtt, egyébként a nemi életük nulla volt. A másodiknál főleg.

2 éve szeretnénk gyereket. Úgy néz ki mostanra sikerült, lombikkal. A lényeg a férjem támogatása volt végig! Rengetegszer sírtam miatta, hogy nekik hogy összejött, nekünk meg sehogy... Igazságtalannak éreztem. Én jártam pszichológushoz, mert nem szerettem volna, hogy ez kihasson a mi kapcsolatunkra és a gyerekekkel való kapcsolatra, hisz ha megszületik a kicsi, mégiscsak féltesók lesznek. És tudtam, hogy ezt magamban kell lerendeznem. Persze a férjem segítségével, aki végig mellettem volt mindenben, minden vizsgálatnál, minden sikertelenségnél, minden nehéz pillanatban. És most - ha még nem is felhőtenül, de - örülünk :) 8+5 hetesen.

2019. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!