Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januarban volt egy missed ab....

Januarban volt egy missed ab. om .3 hetre ra egyutt voltunk parommal es terhes is lettem. Volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Márciusi hónapban eleg furán vérezgettem ezert elmentem a dikimhoz aki 18mm petezsakot latott eloembrio csomóval. Ezek szerint 6 hetes vagyok...

Kicsit meg mindig verezgetek neha mensi szeru neha elmullik. Doki szerint a mehszajhoz kozel tapadt meg ami nem a legjobb.

Kerdesem: megmarad a baba ?

Lessz e a babanak vmi baja hogy ilyen hamar ujra teherbe estem?



2019. ápr. 5. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem örülj, hogy babás lettél ilyen hamar, és nyugodj meg! A tapadás majd odébb vándorol, és minden ok lesz!

Nekem is volt egy missed ab-om, 6. héten fejezték be.

Mi is utána egyből próbálkoztunk, de első hónapban nem sikerült, viszont a másodikban igen! Semmi gond nem volt!

Gratulálok!

2019. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha a beavatkozas utan rendesen regeneralodott a mehed es a baba szepen fejlodik, egeszseges akkor meg fog maradni. Nem fog kilokodni. A tapadasi hely az tenyleg nem a legjobb de ha fekszel es kimeled magad akkor nem lesz baj.

Volt egy ismerosom akinek hasonlo problemaja volt, ot az orvosa agynyugalomra itelte es szedte az utrogestant. A baba lassan egy eves lesz.

2019. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszonom . Igen orulok neki persze csak felek ne hogy baj legyen.

Gratulalok neked is a babahoz!

Es az nem baj ha verezgetek ? Doki nem sok jot iger hogy ilyen hamar terhes lettem illetve nem vartuk meg a 6 hetet... :/

En nem kaptam ultrogeszant , kedden kell vissza mennem uh-ra.

Amugy a babanak lehet vmi baja hogy ilyen hamar terhes lettem?

2019. ápr. 5. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt missed ab-om, nem véletlenül mondja az orvos utána, hogy várj a teherbeeséssel 2-3 hónapot... sokkal rosszabb a megtapadása a még nem gyógyult méhben.

Szóval bocs hogy ezt mondom, de sajnos lehet baja a babának, de reménykedjünk, hogy nem lesz... Vigyázz magatokra és reménykedj, mást nem tehetsz.

2019. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmarad nem lesz baja. Ami történhet az a vetélés.

Vigyázz magatokra.

2019. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2 eve majusban volt spontan vetelesem, kb 8 hetes lehettem. Juniusban megjott, majd juliusban mar semmi. Az elso uh-n azt mondtak, hogy 1 hettel nagyobb a baba a korahoz kepest, modositottak a szules varhato datumat is (Angliaban elek, az elso uh a 12. het utan volt). Igy tulajdonkeppen mar a juniusi mensi alatt is terhes voltam. Tegnap volt 1 eves a gyerkoc, problemamentes terhessegem volt.
2019. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Neked nem mondtak, hogy vedekezni kell nehany honapig? 6 hetet en sem vartam az osszebujassal, de arra vigyaztunk, hogy legyen gumi keznel.

Annakidejen en megkerdeztem az orvost, hogy mi tortenhet, ha megis hamarabb terhes leszek, de csak a vallat vonogatta es annyit mondott, hogy kell 3 honap a mehnek, hogy regeneralodjon. Szerintem se lesz baja a babadnak, ha megmarad. Ha nem tapadt meg jo helyen, akkor elvetsz, de szerintem ennek nincs koze ahhoz, hogy nem vartal a teherbeesessel.

2019. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De igen monta a doki, es igen tudom de ha igy adodott nem banom!

Tegnap este nagyon vereztem igy korhazba jottunk bent is tartottak, mivel szo szerint elontott a ver... de UH-on megneztek es minden rendben van a babaval es a kis szivvereset is halottam.:)

Mennyi eselyem van hogy velem marad a baba,és ez a sok ver honann jon illetve ilyen alvadt ver darabok? Jart mar vki igy ,neki mi lett a vege?

2019. ápr. 6. 15:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt mar inkabb a korhazban kerdezd az orvosoktol, ok beledlatnak, mi nem ;)


A ver jot nem jelent, de bizz benne, h minden rendben lesz!

2019. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A “baja” a babának az lehet, hogy elvetélsz! Sajnos a rengeteg vér semmiképpen nem jelent jót! Remélem megmarad a babád... legközelebb szigorúan tartsátok be a három hónapot! Aki nem tartja be annál nagyobb az esély a méhszáj elégtelenség miatti korai vetélésre. :( a három hónap szünet a missed abosokra vonatkozik, spontán vetélőkre nem.
2019. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!