Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai szakaszban lehetek még...

Korai szakaszban lehetek még azért nem mutat a teszt pozitívan?

Figyelt kérdés

Párommal már nagyon vágyunk kisbabára.

5évig szedtem fogamzásgátlót, és most május óta abba hagytam a szedését. Júniusba rendesen megvolt a menstruáciom.

Július30.án kellett volna megjönnie lassan 7napja késik. Az összes jel ami arra utalhat hogy babát várok már érzékeltem.

De a tesztek amiket elvégeztem mind negatív volt eddig.

Nagyon izgatott vagyok, és megkönnyebbülés reggelente látni hogy még nem jött meg. Viszont nem értem miért csak egy csík van a teszten mikor minden jel arra utal hogy kisbabátvárok.



2019. aug. 4. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vagy korai vagy meg fog jönni. Még ne éld bele magad, sőt :( Ilyenkor a tünetek még nem relevánsak.


Nálunk minden ok, mégis 8 hónapba telt, mire összejött a kisbaba.


Milyen tesztez használsz? Próbálj reggeli első vizeletből egy predictor earlyt. Az elég pontos.


Nagyon szorítok érted :)

2019. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyet mondok es hidd el hogy nem rossz szandekbol. Ne gorcsoljetel a baba dolgon. Mi 8 evig teljesen ra voltunk kattanva es nem jott ossze, belefaradtunk,hogy nem jott ossze. Sok volt a stressz emiatt. Kaptunk ajandekba egy nyaralast es eltunk vele. Kipihentuk magunkat nem gondoltunk semmire,lazultunk. Hazamentunk es 1,5 honap mulva kiderult hogy uton van a baba. Ne eld bele magad,ne gorcsoljetek es semmi stressz. Neaggodj. Eloszor lehet nem jon ossze de nagyon szurkolok,tudom mit eltek at.


Kerdesedre visszaterve, varj meg egy par napot, van akinek a HCG alacsonyabb. Bar igaz ekkora kesesnel jo esellyel ki kellene mutatnia de ha tovabbra is kesik es a teszt negativ akkor keress fel egy nogyogyaszt, az a tuti. Szurkolok nagyon

2019. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gabrielt használtam.

Értem,Rendben :) Kipróbálom hátha,köszönöm. :)

2019. aug. 4. 23:16
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm

Nemsokára mi is nyaralunk egyet

Megprobálok nem rástresszelni,és kikapcsolodni.:)

2019. aug. 4. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ilyen, hogy minden jel arra utal. Azért veszel mindent jelnek, mert rágörcsöltél. Az az egy jel van, hogy nem jött meg. A következő a HcG megjelenése lenne, de az nincsen, hiszen negatív a teszt. Mellesleg a HcG miatt jönnének létre egyéb tünetek, de ez nálad nem lehet a helyzet.


Egy hét után bármelyik teszt kimutatná. Egyszerűen nem állt még be a ciklusod.

2019. aug. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lelombozni, de 5 év szedés után azt se tudhatod, van-e egyáltalán peteérésed, ergo az is csak egy illúzió, hogy mikor kellett volna megjönnie. Gyógyszerszedés után hőgörbét vezettem, hogy képben legyek - pont emiatt. Első ciklusban 13. napon volt tüszőrepedésem, ezért 27 napra jött meg. Második ciklusban már csak 21 napon sikerült az ovuláció, így 35 napra jött meg. Tehát a 28. napon még abszolút nem késett, mivel egy hete volt csak a repedés. A 'késés' kijelentésehez baromi kevés, hogy a naptár, vagy az applikáció azt mondja! A nők nagy része ezügyben illúzóban él, hogy mikor késik. Akkor késik, ha volt tüszőrepedés, eltelt azóta több, mint két hét és nem jött meg.
2019. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 év fogamzásgátló szedés után nekem másfél év volt mire beállt a cikkusom. Addig volt, hogy 20 volt, hogy 65 nap után jött meg... 2 évre rá lett baba. Szerintem se éld bele nagyon magad, mert nagyon fájdalmas innen koppanni.
2019. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a teszt amit ma reggel csináltam:) két csík☺️
2019. aug. 7. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, végre jó hírek :)


Én 16 hetes vagyok :)

2019. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Gratulálok neked:)

2019. aug. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!