Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha vettem be...

Lehetek terhes, ha vettem be eseményutáni tablettát, de csak egyet, most meg fáradékony vagyok, meg émelygek?

Figyelt kérdés

Megvolt a menzeszem, rá három nappal szeretkeztem, másnap váltottunk ki eseményutáni tablettát, ami két darabos volt, de csak az egyiket szedtem be, mert a másik kiesett valahol, és nem találtam meg.

Két nappal később megint együtt voltunk, de akkor csak előválladék került belém, de úgy tudom, attól is teherbe lehet esni.

Vannak olyan tüneti a terhességnek amik pár nap elteltével jelentkeznek?

És mennyi idő múlva mutatja ki a teszt a terhességet?

20/L



2019. aug. 7. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

azért két tablettás mert egy nem hat elég jól. Ha egyiket elhagyod, iratni kell dokinál.

Ne mond már basszus hogy 20 éves létedre ennyi eszed van.


Simán lehetsz terhes

14-16 nap múlva tesztelhetsz

2019. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Aktív szexuális élet mellett nem esemény utánival kellene védekezni.
2019. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyébként, nem zavarna minket a baba, mert terveztük, csak jövőre, sokat gondolkodtunk is hogy kell-e eseményutáni most nekünk.

Egyébként ha úgy érzem hogy terhes vagyok, akkor az vagyok? :/

2019. aug. 7. 20:35
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérlek szépen ilyen tudatlanul ne szaporodj...
2019. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze, ha úgy érzed, akkor az vagy.
2019. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Mi az a 20/L
2019. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem így akartam írni, csak rohadt fáradt vagyok, ne is haragudj, gondoltam így is értelmezhető, mielőtt elküldtem.

Több helyen olvastam, hogy állítólag a nők érzik magukon, hogy terhesek-e vagy sem. Ezt nem spirutál elképzelem hogy terhes vagyok, és az leszekként értem, hanem a mellek feszülése, émelygés, olyan tünetek amik azelőtt soha nem voltak.

Remélem te se szaporodsz amúgy ennyi erővel, mert te biztos soha nem fogalmaztál meg semmit rosszul...

2019. aug. 7. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fogalmazásoddal van a legfőbb probléma, hanem, hogy 20 éves létedre, aktív szexuális élet mellett ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal. #4 voltam.
2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt a dolog?
2019. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút logikus: terveztük jövőre, de nem zavarna a baba
2019. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!