Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegyek a dokihoz eseményu...

Ha elmegyek a dokihoz eseményutáni tablettát kérni akkor azt nem ingyen adja? Hogy ha meleg vízbe ültem és kijött belőlem a sperma akkor már nem lehetek terhes? Menstruáltam is közbe de azóta görcsölök, de mitől?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mensi közben ültél melegvízbe? mert lehet,hogy attól görcsölsz!

ha az aktus után mensiztél,akkor nem valószínű,hogy terhes vagy.AZ eseményutáni tabi csak 72 órán belül hat!csinálj egy tesztet!Aztán ha negatív,legközelebb védekezz!

2008. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy tudom, nem ingyenes a tabletta, és az aktus után 72 órán belül kell beszedni! ha rögtön utána ültél vízbe, akkor csekély az esély a terhességre, pláne ha azóta mensid is volt! Lehet csak azért görcsölsz mert félsz a terhességtől nagyon! Vegyél egy tesztet, csináld meg, talán segít ezen, ha látsz egy negatív eredményt! Ha viszont továbbra sem múlik a görcsölés, menj el dokihoz, mert ciszta, vagy mióma esetén előfordulhat görcsölés, biztosabb, ha megnézeted magad!
2008. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
72 oras tabletta nem ingyenes! En ezelott kb. 7-8 evvel fizettem kb. harom ezer forintot, plusz-minusz par 100 forint.... (Rigesoft)
2008. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a mióma?
2008. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság 4000-5000ft...
2008. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Mioma ? Egy joindulatu daganat, de van akinek sok van es nagyok es van akinek emiatt orvosi javaslatra kiveszik a mehet. Anyukamnal ez volt, innen tudom.
2008. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!