Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesseget lathat a...

5 hetes terhesseget lathat a doki?

Figyelt kérdés
Huvelyi uton kezzel valo vizsgalat volt, de nem latta, h terhes vagyok. Szerintetek latnia kellett volna? Van valaki szakerto ebben a temaba?
2019. aug. 12. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhesseg meg nagyon pici, csak petezsak van, amit huvelyi vizsgalattal nem, csak ultrahanggal lehet megallapitani.
2019. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huvelyi ultrahangal kellet volna megvizsgalnia es akkor ha valoban 5 hetes vagy latni lehet hogy mehen beluli-e a terhesseg, plusz petezsakot a szikholyagal.

Sztk-s orvos vizsgalt meg? Melyik szazadban el az ilyen orvos? En nem is ertem, mi az hogy kezivizsgalatal allapitja meg a terhesseget?

Megjegyzem, hogy 28 hetes vagyok es a legelejetol nem vizsgalt meg kezzel az orvosom. Csak huvelyi uh, 12 het utan mar hasi es a legelejen megcsinalta a clamydia,ghonorea es a mehnyakrakszurest. Ennyi! Nagy a fertozes kockazata ezert egy normalis es epeszu nogyogyasz nem turkal benned komoly ok nelkyl, ha ugy mesz oda hogy terhes vagy.

2019. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ha esetleg valaki felreerti, nem azert voltam vizsgalaton, mert terhessegre gyanakodtam volna, hanem epp akkor volt 5 honapja, h szultem es ellenorizte, h visszahuzodott-e a mehem...gondolom.Utolag derult ki, h akkor mar ismet terhes voltam. Csak kivancsi vagyok, hogy ezt igy eszlelhette volna-e? Kulonben nagyon jo doki.
2019. aug. 12. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A megnagyobbodott méhet éreznie kellett volna, ha valóban 5 hetes voltál.
2019. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A megnagyobbodott méhet inkább csak a 2. kimaradt menstruációkor érezheti. Tehát 7-8 hetes terhességnél. Az 5. hétnél nem hinném.
2019. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!