Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességet...

Méhen kívüli terhességet észre venné a doki?

Figyelt kérdés
hétfőn voltam dokinál mert március óta nem jött meg meg feszített a hasam,fájtak a petefészkeim,és ez mostanra sokszor elég komoly fájdalommal jár.Azt mondta,h.vszínű ciszta mert érez vmit bal oldalt de csak júl-ra kaptam időpontot uh-ra (nem fogom meg várni).Ugye nem lehet,h.baba??Több tesztem negatív.
2016. máj. 26. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindig veszik észre

Említsd meg a panaszos es h melyre menőbb vizsgálatokat szeretnél

2016. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyből észre vette. Gondolom, hogy nálad is észre vette volna, főleg, hogy nem jött meg, biztosan figyelte.
2016. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a méhen kívülinél is pozitív lesz a teszt, szóval szerintem nem baba, hanem tényleg ciszta. de ha ennyire fáj, jobb is ha nem várod meg, s előbb mész máshova, ismerősömnek ugyan ez volt, és 2 héttel később a mentő vitte el, mert kiszakadt a cisztája és belső vérzése lett, akkora volt a ciszta.
2016. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam negativ volt, és méhen kivüli, már el volt halva.
2016. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


ez volt a legutolsó tesztem 17-én akkor még nem voltak ilyen panaszaim,csak annyi h.nem jött meg

2016. máj. 26. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:
ezek negatív tesztek.
2016. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik negatív.
2016. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez negativ.
2016. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!