Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja szedem a clostit...

Heni1201 kérdése:

4 hónapja szedem a clostit de, van pete èrèsem is de mègsem jön össze a baba. Ez a második hónap hogy csináltam tesztet az első erős pozitív, a második halvány majd a harmadikon semmi ès meg is jött. Nem tudom mi lehet a baj. Járt így valaki?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Endokrin kivizsgálás mellett kapod a Colstyt? Pajzsmirigy, prolaktin, inzulin, tesztoszteron, stb. stb. stb. ?
2019. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A clostilbegyt se csodaszer. Lehet olyan súlyos problémád van, amire semmit nem ér.
2019. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Kaptál mellé progeszteron pótlást? Biztos nincs IR? Minden hormonod rendben van?

Nekem 6 ciklusban sem sikerült cikluskövetés, bizonyított pé és repedés, progeszteron pótlás mellett sem. Nincs orvosi oka, mondták. Van ez így, kitartás.

2019. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem kapok mellè, minden hónapban csinál ultrahangos ès ennyi. Egyszer küldött el vèrvètelre ahol a progeszteront nèzte. Ennyi
2019. aug. 14. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Progeszteron nézésen kívül semmi egyéb nem volt?

Ideje akkor másik dokit nézni, aki komolyam is vesz.

Nem tudod megtartani a terhességet, ki kell deríteni mi az oka. Ez lehet pcos, ir, pajzsmirigy... Stb.

2019. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Az is lehet, hogy a párodnál van valami probléma.
2019. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már van 2 gyerkőcöm. Ôk is clostival lettek.utolsó előtti hozzá szóló ... Semmi mást nem nèzett csak progit
2019. aug. 14. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy korábban volt sikeresen kihordott terhességed, sajnos nem jelenti azt, hogy azóta nem alakult ki valami olyan probléma, ami miatt most nem sikerül. Én is azt javaslom, hogy keress egy másik orvost, aki nem írja nyakló nélkül a gyógyszereket, hanem legalábbis kér egy alapos kivizsgálást.
2019. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!