Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhesen csinálna...

Ha valaki terhesen csinálna ovulációs tesztet akkor pozitív lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok várandós úgyhogy nem tudom kipróbálni, de érdekel, hogy az LH szint akkor most magas-e a terhesség alatt vagy sem, mert több helyen eltérő dolgokat olvastam

2019. aug. 16. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív lett az lh tesztem amikor terhes voltam.Jóstesztként is szokták használni, de nem mindenkinek jön be.Mondjuk azt nem tudom, hogy mitől függ.
2019. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesen én kipróbáltam, nekem nem mutatta.
2019. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél pozitív volt az lh, a másodiknál negatív.
2019. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor nem voltam terhes, hómező volt az LH teszt, mikor terhes voltam, nagyon halvány hcg tesztem volt, akkor próbáltam LH tesztet ami erős pozitív lett. De tény, hogy nem mindenkinek mutatja, fura dolog ez, senki nem tudja mitől függ ez :)
2019. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kivancsisagbol csináltam miután kiderult hogy várandós lettem. Akkor láttam először pozitív ovu tesztet. 🙂 ( Elotte sajnos nem volt ovum, abban a hónapban mikor volt, pont nem teszteltem.🙃)
2019. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!