Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt egymás után...

Ovulációs teszt egymás után két alkalommal pozitív lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Júli 26.-án csináltam egy LH-tesztet pozitív lett. Augusztus 8.-án volt a nem várt napja. Nem jött meg. Ma csináltam egy LH-tesztet este szerintem pozitív lett az is .Mert csak az volt itthon azért csináltam meg azt .Szúrkál a hasam. Azt nem értem hogy mind a két alkalommal hogy lehet pozitív ? Vagy igazából lehet én néztem be valamelyiket.

2019. aug. 10. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a használati útmutatót! Az LH teszten mindig 2 csík van, akkor lesz "pozitív" , mikor a tesztcsík erősebb a kontrollnál. Az LH teszt nem terhességi teszt!
2019. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes dolog, az LH teszt reagálhat hcg-re is...


Én is csináltam LH tesztet mikor babát szerettünk volna, mensi előtt egy nappal is csináltam, és hómező volt, csak egy csík volt rajta. Ovulációt viszont közép időben szépen mutatta, hiszen ugye ez a hivatalos dolga :)


Mikor terhes lettem, már volt nagyon nagyon halvány pozitív tesztem és maradt 3 LH tesztem gondoltam meglesem poénból mit mutat.. hát nagyon erősen ott virított azon is a két csík.. tehát nálam pl bevált mint jósteszt, de akkor már a hcg teszt is mutatta.


De mivel alapvetően nem erre van kitalálva így önmagában semmit nem jelent, mindenképp terhességi tesztet használj, mert még a végén beleéled magad :)


Majd írd meg mi lett, bár jó lett volna tudni, pl korábban is jelzett e valamit mensi körül az lh teszted .

2019. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia. Hát sajnos negatív lett a terhességi teszt . :(
2019. aug. 10. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

"Mert csak az volt itthon azért csináltam meg azt"


Csak majonéz volt itthon, úgyhogy ma abból csináltam a piskótát. De a gyerekeknek nem ízlik. Mi lehet a gond?

2019. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kértem kioktató választ. Az ilyen embereket nem értem. Minek írnak kommentet ha csak rossz indulat van bennük .. furcsa világot élünk .🤷‍♀️🤷‍♀️
2019. aug. 10. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem bírom az ostoba embereket.
2019. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én meg a retardáltakat. Tudod azért csináltam LH tetszet mert hiába kellene megjönnie az adott napon PCOS küzdök és van hogy ki marad a menszeszem . Tudod 14 hónap alatt elég sok negatív terhességi tesztet láttam már . De igazából nem tartozom gyökér embereknek magyarázattal. 🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. aug. 10. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
És ha túl sok negatív terhességi tesztet lát az ember, akkor csinál egy LH tesztet, hogy legalább lásson két csíkot?
2019. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jól van . Tudod mikor veszekszek fölösleges emberekkel akiket nem is ismerek .
2019. aug. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!