Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti lattok ezen halvany csikot?

Ti lattok ezen halvany csikot?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a menzeszem es 20aig barmikor megjohetne...paran azt mondtak hogy latnak nagyon halvanyan egy 2.csikot.

Szerintetek?Holnap vennek digitalisat a gyogyszertarba.

Hanyinger,emelyges,faradekonysag es mell fajdalom is jelentkezik,ahogyan a derekfajas es surun jarok pisilni.


[link]

[link]



2019. aug. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ebből még bármi lehet, hogyha azt mondom, hogy látom a halvány csíkot Te bele éled magad... Viszont, hogyha elindul valami és nem tud megtapadni akkor megjön a menzeszed és nagyot fogsz koppani:( Tudom, hogy nem tudod kivárni azt a bizonyos napot a teszteléssel, mert én is a 8. dpo-nál járok és már tűkön ülök, de muszáj sajnos... Kívánok soksoksok pozitív tesztet! És kérlek jelentkezz majd, hogy mi lett veled!
2019. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem láttok semmit. Nálam ezek a tünetek akkor jelentkeztek mikor meg kellett volna jönni nem pedig előtte napokkal, bár akkor még nem is tudtam hogy baba van a dologban sőt mivel 28-33 napos ciklusaim voltak 6 nap után teszteltem csal

34 hkm

2019. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Nem elem mar bele magamat,a multkori vetelesem ota.

Megvarom a 20.at es utana tesztelek,csak azert nem ertettem mert hiaba rendszertelen mostansag 16.aig megszokott jonni es most semmi de a tunetek csak nem mulnak es ilyen tuneteim nem szoktak lenni ha a menzeszem jon.


Koszonom,en is kivanok neked sok pozitiv tesztet! :) Persze,jelentkezni fogok,ha mar tudok biztosat mondani.


Koszonom masodik,de mint irtam nekem eddig nem voltak ilyen tuneteim menzesz elott se utan,csak egy jel hogy gorcsoltem es faztam akkor tudtam hogy meg fog jonni most semmi ilyesmi.


Boldog varandosagot kivanok es gyors szulest! :)

2019. aug. 17. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is pont ilyen lett, de én inkább úgy állok hozzá hogy nincs ott, pedig élőben neked is kivehetőbb mint képen gondolom. De kívánom, hogy legyen !!!
2019. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív. A digitálissal még várnék egy hetet, addig csak pénzkidobás.
2019. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as valaszolo koszonom valaszod,igen en is igy vagyok vele hogy nem elem bele magamat inkabb ugy vagyok vele hogy nincs ott ameddig tenyleg nem eros pozitiv.Igen eloben jobban lehet latni a csikot,de kepen megse adja vissza.🤷‍♀️ en is kivanom hogy pozitiv legyen neked is! :)


4es valaszolo azert koszonom a te valaszodat is,nem mindenki tud kivenni ebbol valamit.

Nem sertodom meg ez miatt sem.

Akkor megvarom a jovohetet vele,ha azt mondod akkor talan jobb lesz. :)

2019. aug. 17. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez eddig negatív. Drukkolok! 🤞
2019. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!