Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esélyünk? 3 nagyon...

Lehet esélyünk? 3 nagyon halvány, de két csíkos tesztem van. Hétfő, Szerda és ma teszteltem. Mind a három teszten láttom a 2 csíkot, a párom is látja szóval nem csak halucinálok. De olyan haloványok :/

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Sok mindentől függ, hogy mennyire erős a teszt. Leginkább a hcg koncentraciojatol.

Ha még nem is késik örülj, hogy egyáltalán halványan kijott a második csík.

2019. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tökéletesen pontos a menstruációm. Tegnaptól számítottam rá. Az ovulációm kB 14.én volt és pont együtt voltunk, és előtte három nappal is. Nagyon szeretnénk, ezért tükőn űlök.
2019. márc. 28. 12:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Fotozd le egy kepen mind a harmat!


Azert erosodik a teszt?


Nekem is igy volt, sajnos, nm maradt velunk..

2019. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lefotoznam én, de annyira nem látszik a képen

.. Jaaajj nagyon sajnálom.. :/ a mai valamivel erősebb csík igen. 1-2nap múlva újra csinálok remélem erősebb lesz és beigazolodik hogy termeli a szervezetem a terhességi hormont.

2019. márc. 28. 13:48
 6/14 A kérdező kommentje:
2019. márc. 28. 14:10
 7/14 anonim ***** válasza:

1 nap kulonbseg van a ket tezst kozott, reggeli elso vizelet? Kesik mar?


Ebbol meg barmi lehet, nyugi! :)


A nemvart napjan nekem, kb ilyen erossegu volt, es csak ra egy hetre lett "normalis" a csik, de nem ugyanolyan eros, mint a kontrol, most mar 17 hetes terhes vagyok es tuti kozepidoben fogant, ezt mar az UHn mert adatok is alatamasztottak.


Aki nem maradt velunk nala is ez az erosseg volt, de egy het kesesnel sem lattam sok erosodest...

2019. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem toketesen óramű pontosságú a menstruációm, de tegnapra max mára "vártam". Az egyik tegnap délután 6-7órai a másik ma hajnali 4-i.
2019. márc. 28. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem erősödött a csík :)
2019. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Számomra ez egyértelmű pozitív. Mindkettő. Még csak nem is olyan halvány.


Gratulálok :)

2019. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!