Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek lehetnek a...

Szerintetek ezek lehetnek a beagyazodas jelei?

Figyelt kérdés
11en férjemmel ugy döntöttünk, hogy eljött az ideje egy uj családtag érkezésének. Meg is tortent a szex, nem vedekeztunk, majd 5 nappal később kezdtem nagyon rosszul lenni. Emelygek, hányingerem van, szuro alhasi fájdalmak, es feszülnek a melleim ami meg menszesz elott sem jellemző ram. Olvastam, hogy ezek lehetnek a beagyazodas tünetei. Mar 3 napja rosszul vagyok. Szerintetek mikor lehet tesztelni, vagy mire utalnak a tüneteim?

2019. aug. 18. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert még csak nemrég kezdődhetett el a beágyazódás, ha sikerült egyáltalán a megtermékenyítés az aktust követően. Ha meg csak az aktus után pár nappal volt a peteérésed és még volt életképes spermium, hogy megtermékenyítse, akkor még csak vándorol a méhed felé. Kizárt, hogy terhesség miatt érzed ezeket, szimplán az agyad szórakozik veled, mert ott motoszkál a fejedben a terhesség lehetősége, és a tested produkálja a tüneteket. Akkor tesztelj, ha nem jött meg.
2019. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra utalnak, hogy elkezdted magad őrült módon figyelni, mert próbálkozni kezdetek. Ne legyél ennyire rágörcsölve, csak érezzétek jól magatokat, szeressétek egymást, és kész.


Ha késik, tesztelhetsz. Amúgy a koraterhes és pms tünetek nagyon hasonlóak. A koraterhest itt nem úgy értem, mint ahogy mostanában itt az oldalon használják. Manapság itt már arra is azt mondják, hogy koraterhes, aki épp az adott szex után tusol.

2019. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy tulsagosan figyeled magad, vagy benyala valami virust. Jobbulast, es sok sikert a kisbabahoz!
2019. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*benyaltal
2019. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1000% h nem a beagyazodast erzed!
2019. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg betegség. Olvasgass utána hogy történt a megtermékenyítés, mert több ponton úgy tűnik, nem vagy teljesen képben a tested működésével. És ne keseredj el, ha egyetlen alkalomból nem lettél terhes, teljesen normális, hogy hónapokig is eltart. A többit az első válaszoló nagyon jól leírta
2019. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem is csak beképzeled

Mind ez marha korai

2019. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 khniki ***** válasza:
Az 5. napon legjobb esetben még csak vándorol a megtermékenyített petesejt a méhed felé. Szóval biztosan nem azt érzed.
2019. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Tenyleg nem teljesen tiszta a kep előttem, hisz ahány oldalon olvastam utana mindenhol mast ir, ezert is irtam ide. Azota sem változtak a tüneteim.. Puffadok, ugyan ugy hasszurka, hányinger szédülés, jovo hétre van idopontom a dokihoz, ha megis terhesség lenne o mar verbol ki tudna mutatni 15 nappal az aktus utan ugye? Mert ultrahangon tudom hogy nem latna még a terhesseget
2019. aug. 19. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, vérből már ki lehet mutatni 15 nap után, de miért vagy ennyire türelmetlen? Miért nem várod meg, hogy késik e? Nem kötözködésképp kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy mi az oka.
2019. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!