Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már a beágyazódás jelei...

Ez már a beágyazódás jelei lennének?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ovuláció napja előtt is voltunk együtt, aznap is és utana is a férjemmel. Nagyon szeretnénk már babát, ez a 6. Hónapi probalkozasunk. Jövő hét szombatra nem várom. Két napja menzi szerü görcseim vannak néha és has szúrka is minimalisan. Utalhat ez a beágyazodásra vagy ez meg nagyon korai lenne?
2019. márc. 17. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Korai.
2019. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En mensi elott 6 nappal mar halvany pozitivat teszteltem. Nekem az elso tunetem az volt hogy erosebben fajt a mellem mint maskor menstruavio elott. Neha gorcsolt a hasam es kb a nemvart elott 4 nappal volt egy vilagos barnas folyasom ami egy napig tartott.

Lassan 7 hetes leszek es a 6 heten mar volt szivmukodes.

2019. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ezek inkább az elméd tünetei, mert nagyon akarsz már gyereket!
2019. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8-án volt ovu. És én is jöv szombatra (23ra) nem várom. Nekem semmi tünetem nincs. Kedden 11dpon tesztelek egy predicatorral. Nekünk ez a 3.próbálkozós hónap. A kisfiam elsőre összejött a tesó várat magára. De remélem most összejött :)
2019. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez még mensi is lehet. Tesztelj a nemvárt napján.
2019. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A tesó várat magára három hónapja? Ez most komoly? Várat? Falbak megyek bazzeg. Két év, az váratás. Három hónap az business as usual.
2019. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolsz?

Kedves utolsó, mindenkinek mást jelent a várakozás... és mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Miért kell ennyire felháborodni rajta?

Miért kell haszontalan hozzászólást írni.

2019. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!