Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg rendesen a...

Nem jött meg rendesen a menstruációm, csak barnáztam 3 napig. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Párommal tervezzük a babát,és már a sok kudarc miatt nem is figyelem a testem nemvárt előtt direkt.De most valami érdekes ami történt velem.32 napos a ciklusom.Nem vagyok már fiatal,ami azt jelenti pontosan 38 éves.Eddig hála istennek rendszeres a ciklusom,és lh-teszt segítségével tapasztaltam peteérést is majdnem pont középidőben.Mindig rendes vérzésem van,ami 5 napot jelent,és semmi barnázást.

Most viszont az történt velem,hogy menstruációm kezdete előtti napon,ami soha nem sikerült még,inkább késim max 1-2 napot,kis barna foltocskák voltak 1-2-3 napokon,aztan elmúlt.semmi vérzés.Fáj a medencém kicsit,és fáradtabb is vagyok,de az a munka miatt is lehet.Itt igazából nekem ez a barnázás a nagy kérdésem.Soha nem tapasztaltam hasonlót.Lehet hogy progreszteron hiány?De soha nem volt hasonló.Lehet most alakul ki? :( Vagy sikerülhetett végre

Ma szeretnék tesztet venni,aztán nem tudom azonnal ha tesztelnék kimutatná a terhességet,vagy inkáb másnap reggel?Most az elmaradt mensi. 8. Napján vagyok.Köszi a választ!



2019. aug. 21. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késés után bármikor megcsinálhatod a tesztet. Ha baba van, ki kell mutatnia. Szorítok.
2019. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én is nagyon bízom benne <3
2019. aug. 21. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
🤞🤞
2019. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na, teszteltél?🙂
2019. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki kell mutatnia a tesztnek. :) Lehet beágyazódás miatt pecsételtél. Drukkolok
2019. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett? Most velem is ez van.
2019. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Hasonló cipőben járok épp...
2022. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem akkor nem jött össze a baba,de tavaj októberben igen.Sajnos vetélésen végződött 6.hétben 😢

Ne adjátok fel,össze fog jönni!Sok sikert!😊

2022. márc. 1. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!