Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggodom,22 en szeretkeztem a...

Aggodom,22 en szeretkeztem a baratommal, vedekeztunk, de az ovszer bennem maradt, szerencsere eszrevettuk es ki tudtam szedni magambol, es masnap meg is jott a menstruaciom, es rendesen vereztem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

#mivel egy abortuszon mar atmentem meg iden #de nem voltunk most felelotlenek #es hasznaltunk #es idoben eszre is vettuk #es meg aznap meg is jott #es 7 napig volt meg kerlek segitsetek nekem
2018. okt. 16. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem valószínű
2018. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mennyi az esely ra? tenyleg meg aznap szerencsere megjott :)
2018. okt. 16. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Semennyi.
2018. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mi? 22-en szeretkeztél? 22-en egymás után? Nem semmi!
2018. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudod a ,22en szeretkeztem a baratommal, ket ertelmuen is le lehet forditani az olyan idiotak mint te fogjak fel hulyen a dolgokat :)
2018. okt. 16. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Valamilyen szinten igaza van. Idegesítő, hogy nem tagolod a mondatokat, és ékezeteket se használsz. Dehát sajnos a jövő generációija szinte kivétel nélkül így ír...
2018. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az semmit nem jelent, hogy aznap/másnap megjött. Nem úgy van az, hogy beléd élvez, és paff, két perc múlva terhes az ember lánya. Pontosan nem tudom, még nem voltam terhes, de kb két hét telik el, mire beágyazódik, és ami után már nem fogsz menstruálni. Szóval akkor azért jött meg, mert akkor még biztosan nem voltál terhes.

Baromi kicsi esélye van így teherbe esni, bár te láttad, hogy folyt e oda, vagy hogy pontosan hogy maradt benned. De ne stresszelj, mert akkor csak késik a következő is, de meg még tovább stresszeled magad. Ha a várt napján nem jön meg, vegyél egy tesztet és másnap csináld meg. Mást már úgysem tudnál tenni.

2018. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22-én voltatok együtt, a menzeszed is akkor jött meg. Tegnap meg volt 16-a. Lassan egy hónapja. Nemsokára jön a következő menstruáció ideje. Ha akkor teherbe estél, akkor szerintem teszt már kimutatja. Bár kétlem, hogy az lennél.

Legközelebb, ha ilyen történik, és már volt ebből problémád, célszerű iratni ki esemény utáni tablettát. Van 72 órád bevenni az aktus után, és nem fogsz idegeskedni, hogy teherbe estél e.

2018. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon félek,mert holnap van az a bizonyos nagy nap mikor kiderűl hogy az e vagyok vagy sem

Nem hiszem hogy ez történt velem

Pedig odafigyeltünk és bennem maradt és hiába is vettem észre időben és vettem ki és meg aznap menstruáltam ez attól nem jelent semmit

Nektek mi a véleményetek ?

2018. okt. 21. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy don't fos.
2018. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!