Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegyt, Choragon,...

Clostylbegyt, Choragon, Duphaston! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyen sorrendben szedtem, volt is petém, meg is repesztette az orvosom, és most szedem a Duphastont! Tud esetleg valaki mondani valamit ezekkel kapcsolatban? (Akár negatív, akár pozitív)
2008. nov. 15. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A húgomék már egy éve próbálkoztak, de semmi.Kb 2 hónapja kapott Clostit meg Duphastont, most 6 hetes babás.
2008. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én Clostit szedtem és duphastont 3. hónap után estem teherbe.25 hetes pocis
2008. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én clostyt szedtem utána a kényszer pihi. Most meg elfelejtettem bevenni és még is baba lett hogy a closty indította-e be nem tudom de ez már a 2. kihagyott clostys hónapom és most 6 hetes vagyok! :-)
2008. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én csak clostit szedtem, elso honapban sikerult
2008. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
3 hónap closti,még rosszabb eredmények!ez attól függ mi a bajod,pl:pco-ban nagyon kevés az esélye hogy segít.
2008. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!