Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívot tesztelők, lombikoso...

Pozitívot tesztelők, lombikosok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokadik lombiknál tartunk. 2007 óta próbálkozunk, volt 5 sikertelen inszeminációnk, majd jöttek a lombikok.Kétszer sikerült,egyszer méhenkívüli lettem,megrepedt a petevezetékem is,azonnal megműtöttek,egyszer pedig elveszítettük a babát:( Nálam van a probléma,kimerülő petefészek (korom még nem indokolná),magas tehát az fsh,egyebekben a többi hormon ok. És jobb o.i petevezetőm hiánya. Férjemnél minden rendben. Már évekkel ezelőtt is tapasztaltam,hogy peteérés után kb. 6-7 nappal éjjel lever a víz,miközben fázom,majd rá pár napra megjön a mensi. Innen mindig tudtam,hogy nem sikerült megint...Ma éjjel megint ez történt:( kedden kaptam vissza 5 naposan blasztociszta állapotban a manócskánkat, tehát leszívás után vagyok 8 nappal,és éjjel megint ugyanerre ébredtem,fázás,közben izzadás. Hosszúra nyúlt a mondandóm,a kérdésem az volna,hasonlót tapasztalt már valaki? Volt úgy,hogy minden tünete utalt arra,hogy mensi lesz,és mégis ott volt a baba? előre is köszönök minden választ!
2011. okt. 21. 04:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem az égvilágon semmilyen tünetem nem volt, se mensis, se terhes. Nem jött meg, tesztem negatív volt ugyan (jobban mondva időn túli halvány pozi), a beültetés utáni 14. napi vérvétel mutatta ki, hogy babát várok. Mi 6 napos embriókat kaptunk vissza, 1 maradt meg, azóta már 8 hónapos a gyönyörű kislányunk. Egyébként a 3.sikerült nálunk, férjemmel voltak gondok. Nekem is volt magas fsh-m, azok a beültetések nem is sikerültek...


Én csak azt tudom tanácsolni, hogy ne keresgélj magadon tüneteket, se jót, se rosszat, mert a hidegrázás meg amiket írsz nem jelenthet semmit, idegi alapon is lehet, túlságosan görcsölsz (érthető is, hiszen 4 éve próbálkoztok), de akkor sem szabad folyton ezzel ébrednek és feküdnöd. Nekem is akkor sikerült amikor elengedtem a gondolatot, nem akartam már mindenáron terhes lenni most és azonnal. Belevetettem magam a munkába, beiratkoztam egy suliba is, itthon meg elkezdtem kézimunkázni, férjem letiltott a fórumokról és a gyakori kérdésekről, szóval teljes megvonásban részesítette magam:)

És láss csodát, akkor sikerült. Én hiszek ebben.

2011. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál. Igen 4 év után, pláne úgy,hogy kétszer elveszítettük a babát, és benne a lombikba, nehéz nem görcsölni rajta...Ám az izzadás nem hiszem,hogy idegi alapon volna, hisz amikor még tervben sem volt baba, évekkel ezelőtt, uezen tüneteim megvoltak, mindig peteérést követő 6-7.nap. Néztek pajzsmirigy hormont, és pajzsmirigy uh. is volt, voltam cukorvizsgálaton, szóval ok nem igazolódott, azon felül ha idegi alapon volna, nem hinném,hogy csupán adott hónap egyetlen éjszakáján jelentkezne.Köszönöm,hogy válaszoltál és gratula a babához.
2011. okt. 21. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell érezned semmit! Ne pánikolj! Én is úgy gondoltam, hogy nem sikerül (nekem is több lombik volt), és a vérvételnél meg az egekben volt a HCG szintam. Pihenj, nyugodj meg, ott van a z a manócska pocidban! Sok sikert!
2011. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!