Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krém fent tartja...

Progeszteron krém fent tartja a hőt?

Figyelt kérdés
Két hónapja hasznàlok progeszteron krémet. Előtte közèpidőben felment a hőm 36,8-37.00 között mozgott amíg nem jött meg. Menzesz előtt 1-3 nappal vissza esett alaphőre. Most megjött vagyis nem tudom, mert ciklus 21. Napjàn véreztem egy napot, semmi menzesz tünet nem volt, gondolok görcsre stb... , ez már 7 napja volt. A reggeli hőm 37-37.2 között mozog. Megörültem csináltam tergességi tesztet de negatív lett. Nem tudom mi ez? Szerintetek csak a krèm miatt megjött egy napra és miatta magas a hőm?

#progeszteron #magas èbredési hő
2019. aug. 22. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tartja fent. A hő mensiig fent marad jó hormonszint mellett, sőt van akinek egy két nappal mensi alatt esik csak vissza a hője. Ha pár hónapja méred a hődet, ahoz tudsz viszonyítani neked mikor szokott, de ugye 3 hó eredménye szükséges.

Egy kis vérzés, pecsételés bármitől lehetett. Kérdés hány naposak a ciklusaid illetve a progeszteron gond miatt, gondolom azért a krém simán előfordulhat pecsételés.


Lehetett beágyazódási vérzés is, de az iszonyat ritka. Akkor is még vagy 5 nap mire talán a teszt mutatna valamit. Nem várt előtt keveseknek mutatja ki a teszt, csak mivel ezen az oldalon csak a korán tesztelők és reménykedők kérdeznek, olyan mintha a többségnek lenne ilyen eset.


Ha minden időben lezajlott, nem várt után egy nappal már tesztelhetsz.



Sok türelmet és kitartást kívánok!

2019. aug. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fenntartja a hőt és abba is bezavar, hogy megjön-e, meg hogyan. Nekem utóbbi miatt nem adott a dokim automatikusan progeszteron pótlást ovuláció után. Muti az egész görbédet, abból sok minden látszik.
2019. aug. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hőm menzesz előtt 1-3 nappal szokott leesni. Hosszú ciklusaim vannak, onnan tudom legpontosabban hogy meg fog jönni. Minden tünet már előtte két héttel van, a hő a legbiztosabb jele eddig( volt). Ciklusaim 34-55 nap között mozognak, a legtöbb 40 nap felett. Az első progeszteron is hónapban 25. Napra megjött 4 napos volt az 5. Nap barnàzás, semmi előjele leesett a hőm az nap megjött. Most 21. Napon volt egy napos vérzésem, nem pecsételés, hanem vérzés. Reggel amikor felkeltem, éjszaka reggelre már semmi, se barnázás se maszatolás . A hőm ma reggel is 36,9. Tesztet azért csináltam, mert furcsa volt.
2019. aug. 22. 07:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Egész ciklus alatt kell a pótlás a hosszú ciklus miatt 3 hónapig , utánna vérvétel és ahhoz mérten hogy milyen lesz s tovàbbi kezelés. Akkor pár napig mérem a hőm aztán hagyom. Arra gondoltam hogy bekavar, remélem teszi rendbe a dolgokat. Megviselő a szervezetemnek a hosszú ciklus .
2019. aug. 22. 07:45
 5/7 A kérdező kommentje:

[URL= [link]


Ilyen még nem volt idèn, erős pozi lh teszt, egyből mensi után , lehet ezért van fent a hőm?

2019. aug. 23. 18:04
 6/7 momoka 2002 ***** válasza:
Szerintem itt is olvasgathatsz tapasztalatokrol a kremet illetoen. Ird be a keresobe rengeteg van. En ugy tudom progipotlast csak ovu utan es 14 napig kell szedni negativ teszt eseten abbahagyni akkor jon csak meg. Es igen megemeli a hot. Szoval en szemelyszerint nem ertem mi ertelme egesz ciklusban kenni.
2019. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért kell kennem minden nap mert 43-60 napos ciklusom, de inkább 50 feletti. Kontroll után lesz csökkentés
2019. aug. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!