Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Women's Cream progeszteron...

Women's Cream progeszteron krém teherbeesésre, illetve teherbeesés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem a következő, Women's krémet kezdtem el használni a használati utasítás szerint 12. ciklusnapon, elvileg a 26. cnapig kell. Kérdéseim a következők: Teherbeeséshez szeretném használni, ebben az esetben jó, ha ezeken a napokon kenem napi 1x? Illetve, ugye 27. cnaptól a 11. cnapig nem használom majd, mi van ha kiderül, hogy terhes vagyok és mondjuk kimaradtak napok? A krémtől lehetséges, hogy hányingerem van?

Köszönöm​ előre is!



2017. jún. 19. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor kened tovább a terhesség 12. hetéig. Nekem nem volt hányingerem tőle.


Egyébként biztos kell kenni?

2017. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én progeszteron kapszulát szedtem a 14. hétig. Nem szabad kihagyni 1-2 adagot, mert elvetélsz. Nekem orvos mondta.
2017. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm ajánlotta ezt a krémet, mert neki használt, ugyan neki endometriózis miatt ajánlották, viszont nekem februárban volt egy méhenkívüli terhességem és azóta nem rendszeres a menstruációm, illetve mielőtt megjött egyszer 9 napig, másodszor 5 napig barnáztam előtte. Azt olvastam, hogy ilyen esetekben progeszteron hiány állhat fenn. Gondoltam mielőtt elmegyek a nőgyógyászomhoz és ott hagyok 25000 Ft-ot megpróbálom ezzel kikúrálni magam. Viszont természetesen próbálkozunk ezerrel és kb. 1 hete mindennap hányingerem van, tesztet csináltam tegnap,de természetesen negatív, illetve tegnap meg ma is pecsételgetek (6 nap múlva kell megjönnie), így elég sanszos, hogy nem vagyok terhes, szóval gondolom akkor viszont abba kell hagyni a kenést.
2017. jún. 20. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Dokira sajnálsz 25 ezret, de két flakkon krémért kiadsz több, mint 20 ezret, és az se biztos, hogy tényleg kell neked.
2017. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy dobozzal vettem, ami, bárhogyan is számolom 10.000 Ft, úgy gondoltam kipróbálom mielőtt a dokihoz megyek, mivel ártani elméletileg nem árt, ha nem segít, akkor nyilván elmegyek az orvoshoz, de akkor már legalább el tudom neki mondani, hogy kipróbáltam és nem használt. Egyébként ma felhívtam és állítólag méhen kívüli terhesség után normális, hogy minden menstruáció előtt több napot barnázok (jelenleg a 9. napnál tartok). Hát nem tudom.... Azt mondta, ha nem múlik el fél évig, akkor hívjam újra.
2017. jún. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!