Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány xepil pozitív...

Nagyon halvány xepil pozitív lehet valós?

Figyelt kérdés
3 napja késik, előbb teszteltem, időn belül kijött 2. Csík de nagyon halvány, szabad szemmel látható, de fotón nem. 3 nap késés után nem kéne erősebbnek lennie?
2019. aug. 23. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a halvány csík is csík. Két nap múlva tesztelj újra, akkor sokkal erősebben fogod már látni. Napról napra növeszik a hcg hormon a szervezetedben. :))
2019. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az X epil az egyik leggyengébben "csíkosodó" teszt, úgyhogy nem.
2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm, nagyon jó lenne ha sikerülne végre :) folyamatosan parázok, fáj a hasam, mintha mindjárt megjön e, tegnap iste nagyon szúrkált a hasam, ez normális? :(
2019. aug. 23. 14:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske :)
2019. aug. 23. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom. Én is xepilt használtam. Rögtön olyan 2 csík volt rajta hogy ki.baszta a szemem
2019. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha holnap reggel tesztelek első pisiből, lehet erősebb várandósság esetén?
2019. aug. 23. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a reggeli vizelet koncentráltabb, így erősebb lesz a csík is. Mondjuk én más márkát vennék, ha lehet - Facelle vizeletsugaras, vagy Predictor Early. Arra meg nem kell alapozni, hogy másnap ugyanakkora terhességgel erősebb ugyan az a fajta teszt, a HCG szint ugyan olyan idős terhesség esetén is extrém tág határok között teljesen normális. Ettől nem vagy kevésbé terhes, nem "gyengébb" a terhességed.
2019. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*másnaK - elírtam!
2019. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ. Sajnos csak xepil van itthon, de holnap akkor veszek facelle tesztet is :)
2019. aug. 23. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Mutass képet? Sajnos ha túl halvány az azt is jelentheti hogy kémiai volt és mindjárt megjön, de azt is, hogy délutáni pisi nem elég koncentrált főleg ha később történt a fogantatás. Én is megvárnám a holnap reggelt és egy érzékeny 10es teszttel teszteljék mielőtt beleélwm magam. Hajrá!
2019. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!