Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szeret tesztet nézni,...

Aki szeret tesztet nézni, rápillantana? Ennek van értelme, vagy hibás a teszt? Nem megy végig a csík, de a színe rózsaszín volt egyből. Kérem az ne írjon aki csak lehurrogna. Képek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2019. aug. 26. 06:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Sajnos jobbat nem tudtam pedig próbáltam de nem bírt a telefonom jobban fókuszálni, csomó ideig szarakodtam vele, minden másról gyönyörű képeket csinál, most egyszerűen nem ment. Én is utálom ha ilyen életlen képeket raknak fel de nem tudtam reggel többet szenvedni vele, el kellett indulnom munkába. Ha délutánra nem tűnik el róla teljesen majd próbálok szebb képet csinálni
2019. aug. 26. 12:18
 12/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok! Van😁


[link]

2019. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

[link]


Csináltam most este is, nem bírtam ki reggelig... Egy percen belül kijott a halvány csík, rózsaszín csak a képen szurkenek látszik.

2019. aug. 26. 19:54
 14/20 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Szerintem ez hamarosan szép pozitív lesz, most még kicsit halvány de én már ezt is pozitívnak mondanám.

Mikorra nem várod?

2019. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Elvileg 2hete volt meg, de nem volt normális, csak ilyen barnás. És lh teszteket kezdtem csinálni amik erősödtek, majd negatív lett, aztán a következő 3-4 napon olyan erős volt a teszt csík hogy majd leugrott és akkor csináltam egy hcg tesztet. Lehet hogy a teszt volt hibás mert a ma reggeli full negatív. Bár erről sok rosszat olvastam, ma veszek valami normálisat
2019. aug. 27. 06:39
 16/20 anonim ***** válasza:
Pedig ez pozitív. 🤔
2019. aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Igazából egyáltalán nem számítanék rá, mert elvileg kozepidoben egy hétig nem is láttuk egymást a férjemmel. Na mindegy, lesz ami lesz, majd megírom :-)
2019. aug. 27. 08:10
 18/20 VeDi84 ***** válasza:
100%

Szia!

6 nap késésnél pontosan ilyen tesztem volt. Másfél éves a kisfiam. 😊

2019. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az azóta csinált két teszt negatív, szerintem hibásak lehettek a korábbiak. Többet ilyen gagyi olcsó tesztet nem veszel, másnak sem javaslom :-)
2019. aug. 29. 15:11
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia, nekem Is hasonló lett most a tesztem. Akkor végül nem lettél babás? Hibas volt a teszt?
2019. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!