Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie, de már...

Ma kellene megjönnie, de már reggel negatívat teszteltem. Lehet még rá esély, hogy terhes legyek? Túl korán teszteltem volna?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Igen túl korán teszteltél. Ráér akkor amikor már ténylegesen késik. DE ebből már nem lesz gyerek. Ha most negatív akkor lehet még ma megjön
2019. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló. Most akkor szerinted korai volt vagy nem? :D


Kedves kérdező. Az én tapasztalatom, hogy amikorra várod, akkor már mutatni szokta a teszt. De természetesen van olyan is, hogy kései ovuból lett a babó és ezért negatív a teszt, de az én ismerősi körömben nem volt ilyen. Szurkolok

2019. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Első vagyok. Igen korai volt, de nem azért mert ebből holnapra pozitív lesz, hanem mert tök felesleges volt úgy megcsinálni hogy nincs késés
2019. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nekem 47szer megjött még aznap vagy 2-3 nap késéssel, egyszer meg terhes voltam (4 nap késésnél lett egy hiperhalvány csíkos tesztem).
2019. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még simán lehet. Nekem 32. napon még nem mutatott semmit, 37. napon már szépen mutatta. Pedig kb. a 16. napon fogant (uh szerint is és számítás szerint is, a kiírt naphoz képest is 1 nappal korábban jött).
2019. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal pont így teszteltem negatívat, pár nap múlva viszont már pozitív volt. Amíg nem jön meg van esély, de azért a nagyon beleélést még napold el kicsit.
2019. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdéshez kapcsolódik, meg lehet is csak én vagyok hülye de akkor se fogom soha megérteni, hogy a fenében van az, hogy valaki a mensije időpontja előtt 5 nappal pozitívat tesztel, valaki meg utána 5 nappal is éppencsak. 🤷‍♀️ Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, de ekkora különbségeket... 😳
2019. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagyon bonyolult ez. Ezer féle egyéni tényező befolyásolja. Pl

- ovuláció ideje

- beágyazódás hossza

- HCG termelődés intenzitása



Ezért nincs értelme az ilyen volt már valaki, akinek típusú kérdéseknek.

2019. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam a webbetegen, hogy az ötödik hétben a hcg szintje 9,5-től mehet 700 fölötti értékig. Ez azt jelenti, hogy ha éppen a menstruáció várt napján tesztel valaki, akkor még beleeshet a 10 alatt értékbe.
2019. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!