Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, lehet terhesség?

Egy hete késik, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Megszakítással védekezünk a párommal, tudom nem védekezés, erről nem kérek véleményt. Érezni szokta mikor kell kihúzni. 7 napja kellett volna megjönnie. Tegnap csináltam 1 tesztet, negatív lett. Lehet mégis terhesség? Baleset nem volt, nem emlékszünk ilyenre. Csináljak új tesztet, vagy valami más lehet a háttérben?

2019. aug. 27. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet terhesség, hiszen érezni szokta mikor kell kihúzni. Nem?
2019. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem parázzuk túl a dolgot, ha úgy alakulna nem lenne baj. Normális válaszokat kérek ha lehet.
2019. aug. 27. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy hét késés után már pozi lenne a teszt szerintem. Inkább keress fel egy dokit, ha még egy hétig nem jön meg. Egyszer egyszer amúgy belefér egy kis késés, de ha rendszeresen előfordul, az jelezhet valami gondot.
2019. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Volt szex? Volt. Van 100%-os védekezési módszer? Nincs. Akkor lehet terhesség? Lehet.
2019. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már mutatná a teszt ennyi idő után. Tesztelj egyet predictorral az eléggé megbízható.
2019. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy terhes vagy, ennyi késés után pozitívnak kellene lennie. De ha biztosra akarsz menni, csinálj még egy tesztet.
2019. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Úgy látom, hogy a leszavazó mumus minden kérdés alatt megjelenik... 😂
2019. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Én őket felfelé pontoztam. Azt elfelejtettem írni, hogy a mellbimbóim nagyon érzékenyek. Külföldön nyaralunk éppen, ezért kicsit nehéz teszteket venni.
2019. aug. 27. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Szia, szerintem csak szimplán később volt az ovud amiatt "késik". 7 évig védekeztünk így, szerintem ha maximálisan figyel a férfi akkor nagyon pici az esélye a terhességnek, szinte 0. Én nem hiszek ebben hogy az előváladéktól teherbe lehet esni, aki így járt, ott bizony egy kis ondó is jutott be.
2019. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, kilences, ne reklámozd ezt a "védekezési módszert", mert sok tapasztalatlan olvassa az oldalt. Még a végén azt hiszik, hogy megbízható, és az ügyetlenségükből kifolyólag jönnek majd sorozatosan a "baleset volt, lehetek terhes?" kérdések.
2019. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!