Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ab után 4 hónappal (6 hetes...

Ab után 4 hónappal (6 hetes volt a magzat, nem volt komplikácio) már lehet újra próbálkozni, minden gond nélkül, ugye?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha készen álltok rá, akkor nyugodtan! :) Nekem 9 hetesen volt, a doki 3 hónap pihit ajánlott! Hajrá! 😊
2019. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ismerős párnak 3 hónapot mondtak, hogy várjanak a próbálkozással.Szerintem nyugodtan "neki kezdhettek".De ha bizonytalan vagy kérdezd meg az orvosodat.Sok sikert!
2019. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat! :)
2019. aug. 27. 11:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is 3 honapot mondtak.

Ha lelkileg keszen alltok, szerintem nincs akadalya.

2019. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Missed ab volt? Nem bántásból, de azért legközelebb fogalmazz egyértelműen, mert ez így elég félreérthető.
2019. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen egyértelműen fogalmaztam, nem tudom, ezen mit nem értettél meg! Abortusz történt, de hogy pontosan miért, ahhoz már az égvilágon senkinek semmi köze! Megvolt a nyomós indok rá, és pont!


A következö fél évben már jöhet a baba, ha úgy van!

2019. aug. 27. 17:12
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Oké, nem kell leharapni a fejem, csak nem értettem, hogy ha valakinek abortusza volt, most hirtelen hopp, már jó az időpont. De igazad van, semmi közöm hozzá, csak fura.
2019. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen, elég nehéz elképzelni olyan helyzetet, hogy adott időpontban annyira nem aktuális egy terhesség, hogy el kell vetetni, de aztán 4 hónap múlva meg már öröm és boldogság és akarják. Mi tud ennyire megváltozni 4 hónap alatt?
2019. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolso, ha ennyire nem hagy nyugodni a gondolat, akkor legyen, megosztom veled: konkrétan fedél nem.volt a fejem fölött, mig most végre megvan a lakásunk!


Érthető? 5 hónappal ezelőtt se munkám, de lakásunk nem volt, tessék! Eléggé nyomós indok, azt gondolom.

2019. aug. 27. 17:57
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Hm, érdekes helyzet. Viszont ha elfogadsz egy tanácsot: nem biztos, hogy jó ötlet egyből elmenni szülni, ha most van új munkahelyed. Hosszú távon nem biztos, hogy jó lenne, ha kirúgnának első napon, amikor visszamész. Kilenc hónap sok idő, ha ilyen kaotikusan változik most az életed, nem lehet tudni, hogy hogyan fognak alakulni a dolgok. Persze ti tudjátok, de én tuti, hogy nem merném megjátszani. Sok sikert kívánok neked, és azt, hogy rendeződjenek a dolgok az életedben!
2019. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!