Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja lefeküdtem a párommal...

4napja lefeküdtem a párommal és nem védekeztünk, bővebben lent?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy nemrég óta vagyunk együtt és nem védekeztünk. Nem élvezett belém,de tisztában vagyok vele hogy az előváladéknak van spermium tartalma. Nagyon félek hogy terhes vagyok,ezt kimutatja a teszt vagy még korai?

Kérlek az olyan hozzászólásokat,hogy milyen felelőtlen vagyok kérlek mellőzétek.



2019. aug. 27. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 2 héttel érdemes leghamarabb tesztelni.
2019. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
még nem mutatja ki a teszt. tesztelj aktus után 2 héttel 10es tesztel, de ha pontos eredményt akarsz akkor várd meg a menstruációd napját.
2019. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mellőzhetném az ilyen hozzászólásom, de attól még a tény az tény marad, hogy össze vissza kefélsz felelőtlenül. Ha ennyire félsz, szexelés előtt meg kellett volna tanulni, hogyan kell tenni a nem kívánt terhesség ellen.
2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

De ha minden jöttmentet magadba engedsz csupaszon, akkor miért nem szedsz bogyót, rakatsz spirált,vagy hüvely gyűrű vagy bármi??

Amikor annyi lehetőséged van, te pont leszrod és minden nélkül dugsz, majd jössz ide rettegni!

2019. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy mutatja ki.

Csak nem értem, hogy ha már balf.sz voltál, miért 4 nap után jut eszedbe, hogy terhes lehetsz?

Miért nem jutott szex után azonnal eszedbe és mentél el esemény utáni tablettáért?

2019. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Minden jött ment?:) Azért ismeretlenül ilyet írni elég merész. Elmondom neked hogy eddig 2kapcsolatom volt ami azt jelenti hogy 2embert "engedtem magamba"

A nemrég óta az 3hónap.. nyilván rettegek mert fiatal vagyok (21éves) de ha jönne sem lenne semmi gond ,megtartanánk.

Egyébként köszönöm a többieknek a normális hozzászólást!

2019. aug. 27. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze van rá esély, mint ahogy itt sokan óvszer, vagy fogamzásgátló mellett is simán teherbe esik. De sok olyan is van aki évekig így "védekezik" mégsincs gyerek. Nyugodj meg, inkább írass ki fogamzásgátlót és nem kell átélni ezt.
2019. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem félni kellnene hanem védekezni...
2019. aug. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Légyszíves irass ki gyogyszert, hüvelygyűrűt, rakass spirált, vagy húzzon gumit a partnered.

Nem is értem, 21 évesen azert felelősségteljesebb lehetnél.

4 nap után nincs az a teszt, ami kimutatná.

2019. aug. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
terhes lettél?
2022. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!