Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal, de...

11dori kérdése:

Lefeküdtem a barátommal, de vedekeztünk gumival és belém sem élvezett Hányingerem van, émelygek, rossz a gyomrom étvágytalan vagyok és megduzzadtak a melleim Amúgy most kell megjönnie Menmyi az esély hogy terhes vagyok? Vagy csak túlstresszelem

Figyelt kérdés

#pár #kellemetlenség #keményedve #hasam. #ha pisilek #nyomaserzekeny #t h #van gyulladva
2015. jan. 1. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján semennyi, kizárt dolog.
2015. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért vannak ezek a tünetek??:(
2015. jan. 1. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bebeszéled magadnak. A mellduzzadás és a rossz gyomor nekem menstruációs tünet mindig.
2015. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akk tuti

Nem lehetek az?

2015. jan. 1. 16:27
 5/12 Kelemen Szabina ***** válasza:
Tuti hogy nem!!! Ahhoz h terhesd lehess beled kelett volna mennie!
2015. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miér. Vannak ezek a tünetek?!:(
2015. jan. 1. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Leírtam miért lehetnek ezek a tünetek! Hiaba kérdezed meg újra és újra, nem fogsz más választ kapni! Eleve a terhesség tünetei nem jelentkeznek ilyen korán.
2015. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

21-én történt

Mióta észbe jutott h netalán terhes lehetek akkor jött a tünetek többsége

2015. jan. 1. 16:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Megintcsak 3-as vagyok: Mit vársz, mit mondjunk? Hogy tuti terhes vagy?

A tünetek azért vannak mert bebeszéled magadnak és rástresszelsz, hogy biztos terhes vagy. Ennek kb 0% az esélye. Ezt értsd meg.

Ha majd késik a menstruációd, onnantól lehet aggódni, de mivel védekeztetek és el sem ment benned így mondom semmi esélye nem lehet.

2015. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A megduzzadt mell tipikusan lehet annak a jele, hogy megjön a vérzésed.

Az étvágytalanság, rossz közérzet, émelygés, hányinger pedig tipikus tünete lehet egy gyomorrontásnak vagy egy vírusos gyomorfertőzésnek is.

Amúgy voltam már kismama és nálam speciel azok a bizonyos tipikus terhességi tünetek, mint hányinger, émelygés, stb. azok akkor kezdődtek, amikor már 7 hetes terhes voltam, vagyis nem hogy a vérzésem több hete kimaradt már, hanem konkrétan orvos megerősítette már a terhesség tényét!

Szóval nyugi, ha megfelelő volt a védekezés, akkor tuti nem vagy terhes!

2015. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!