Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok légyszíves a...

Megmutatnátok légyszíves a nemvárt napján készült pozitív terhességi tesztjeiteket?

Figyelt kérdés

Ma van a nemvártam és extra halvány (de azért látható) pozitív lett a 25-ös érzékenységű tesztem, nem kellene tangózniuk már minimum a 2 csíknak? Vagy még normális, hogy halvány?


(A tesztet kidobtam úgyhogy fotózni nem tudom de ma vagy holnap csinálok még egyet)



2019. aug. 28. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy, hogy milyen erösségü a csík?

Ha vetéléstöl félsz akkor biztos lehetsz benne, hogy a nagyon erös csíkkal rendelkezök is elvetélnek. Ès nem akarom sorolni, hogy még mi minden nem történhet egy egészséges terhesség alatt is...

2019. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Átlag 27 napos ciklusom van, és a 27. nap délutáni a teszt

2019. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az enyém facelle 10-es teszt!

2019. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mint a 3-asnak, xepil. Nincs lefotózva.
2019. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyik gyereknél már nemvárt napján ugyanolyan erős volt, mint a kontrollcsík (Gabriel volt, ha jól emlékszem), a másiknál meg csak én láttam és egy hét múlva lett csak majdnem feleannyira erős (X-epil). De mindkettő szépen kapaszkodott :)
2019. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem már 5 nappal nem várt előtt is nagyon halvány volt, ez pedig a nem várt napján... ez sem erős, talán 2-3 nappal utána lett szép erős.


[link]

2019. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene, a kisfiammal a 15. Dpo-n alig látszott, alig volt erősebb, mint egy száradási csík. A 17. Dpo-n meg kellett ismételni, annyira gyenge volt az első, akkorra erősödött. Pedig vizeletsugaras Facelle volt, ami nagyon jól mutatja, ha van valami.
2019. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt 3 nap késés után


[link]

2019. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugtattatok! Holnap tesztelek ismét!:)
2019. aug. 28. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!