Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól döntöttünk a párommal?

Jól döntöttünk a párommal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, aki fél éve van együtt a 22 éves dolgozó párjával. Összejött nekünk egy baba, amit nem terveztünk. Édesanyám is tud róla, és ők mindenben támogatnak engem! Ma voltam Nőgyógyásznál aki megállapította hogy 3-4 hetes terhes vagyok. A párommal az abortusz mellett döntöttünk! Jó döntés volt?
2010. júl. 13. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Szijja, háát nem is tudom... én a helyedben nem vetettem volna el. Bár az igaz h naon fiatal vagy, dee... ez a te döntésed volt. Egyébként meg olvastam az előző kérdésedet is. Uhh és mikor volt meg utoljára a mensid? és mikor mentél el előszőr orvoshoz, ezt szeretném tudni, köszi!
2010. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

hát ezt te tudod egyedül.

mindenesetre érdekes a 3 hetes terhesség és a nőgyógyászod, mert sokszor még 5. hetesen sem látni semmit.

a terhességet az utolsó menses első napjától számítják. egy 3 hetes terhességnél például épphogy megtörtént vagy folyamatban van a beágyazódás... hacsak nem korai peteérés volt, de fura ez a nőgyógyász.

na nem okoskodni akartam.

2010. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Mivel az utolsó menzesz első napjától számolják, a harmadik héten ágyazódik be a baba. A negyedik héten lehetséges a pozitív terhességi teszt. A nőgyógyász, ha mázlid van 6-7 hetesen tudja igazolnia terhességet.


De ha valódi a kérdés, jól döntöttél. Gyereknek nem kell gyerek. Egy 22 éves embernek meg már lehetne annyi esze, hogy a védekezés nélküli dugásból gyerek lesz.

2010. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utoljára a mensesem május végén volt meg, és orvosnál most először voltam.
2010. júl. 13. 21:27
 5/21 anonim ***** válasza:
értelek. május végén, azaz junius közepén eshettél teherbe ugye?
2010. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól:( Sajnálom, hogy így jártál, legközelebb tudd, hogy neked is helyén kell legyen az eszed, ha ahhoz elég érett vagy, hogy nemi életet élj, akkor ahhoz is, hogy védekezz.
2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is okosan döntöttél. Én sem hiszem hogy egy 15 éves lánynak szülnie kell! Azért legközelebb figyeljetek oda jobban. Egy abortusz nem "tréfa"!
2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem 5-6 hetes terhesnek kellene lenned?

május vége-június vége= 4hét

július 13= közel 2 hét

azaz 6 hét, de én pénzügyes vagyok, nem doki.

Szerintem valami nem stimmel a kérdéseddel vagy a számokkal.

2010. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nagyon nem döntöttél jól!Fiatal vagy még a szexhez, de ha úgy gondolod hogy mégsem, akkor emiatt ne kelljen senkinek se meghalnia....durván hangzik, de ez az abortusz...gyilkosság....ráadásul szüleid támogatnak, párod dolgozik, és ő már nem is olyan fiatal, akkor miért kell elvetetni???
2010. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttetek. :( A babát sajnálom, de a döntés ebben a helyzetben jó. Legközelebb okosabban!
2010. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!